Eylül 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Steelers, Browns’a karşı puanları, fast food: Nick Chubb, Amary Cooper, Cleveland’ı Pittsburgh’u geride bıraktı

Steelers, Browns'a karşı puanları, fast food: Nick Chubb, Amary Cooper, Cleveland'ı Pittsburgh'u geride bıraktı

Acı veren kayıplarından dört gün sonra Browns, uzun süredir devam eden rakiplerini “Perşembe Gecesi Futbolu”nda evlerinde yenerek toparlandı. Nick Chubb’ın da yardımıyla ve savunmalarından elde ettikleri sağlam ikinci seriyle Brown, 29-17’lik bir galibiyet alarak sezonu 2-1’e taşıdı. İkinci haftada hayal kırıklığı yaratan bir kayıptan dönen Pittsburgh, 1-2’ye geriledi.

Aradaki 14-13’ün ardından Brown, ikinci yarıda ilk iki şutunu atarak maçı domine etti. Hücum, geceyi 23 antrenörde 113 yard ile tamamlayan Chubb tarafından körüklendi. Cleveland ayrıca, 32 yarda üçüncü ve 1 oyunda Chubb’u 1 yarda indiren Amari Cooper’dan büyük bir gece aldı ve Brown’ın liderliğini 23-14’e 9:29 kala. Brown, maçın son maçında Denzel Ward’ın savunma skoruyla galibiyete ünlem işareti koydu.

Topun her iki tarafında yavaş başladıktan sonra, 37 yarda Chubb liderliğindeki Brown, Jacobi Brissett’in Cooper’a 11 yard pasında ilk vuruşu yaptı ve geceyi yedi yakalamada 101 yard ile bitirdi. Steelers, ikinci çeyreğe başlamak için 5 yarda Nagy Harris pistiyle karşılık verdi. balerin bir el Çaylak George Pickens tarafından Harris Landing’i kuruyor.

Cleveland, David Ngoku’yu Brisset’ten alarak kurtardı, ilk yarının sonuna 8:58 kala. Steelers ilk öne geçme anlarını daha sonra Mitch Trubesky’nin 1 yarda gollü koşuda gol attığında aldı. Pittsburgh saldırısı, ikinci yarıya, orta sahayı geçtikten kısa bir süre sonra sonuçta başarısız olan umut verici başka bir liderlikle başladı. İkinci yarının büyük bölümünde pek bir şey yapamayan Pittsburgh, geç kalan bir golü atmayı başardı ve geriye 1:46 kala altı sayılık bir maç oldu. Ancak, başlama vuruşunda bir penaltı vuruşu Brown’ın takımının maç saatini dokuz saniyeye indirmesine izin verdi.

Şiddetli rüzgar ilk yarıda iki sandalyeyi de etkiledi. Boswell, ikinci Pittsburgh sürücüsündeki 53 yarda girişimi kaçırdı. Browns’ın çocuğu York PAT çaylak vurucu kaçırdı, ancak üçüncü çeyreğin sonlarında 34 metreden şutunu atarak Cleveland’ı tamamen öne geçirdi.

READ  Açık Sözlü Antrenörler: 2022'de Kolej Basketbol Koçluk Hizmetinde En İyi Çalışan Kimdi?

Steelers neden kaybetti?

Bu geceye girmeden önce, Trubisky 200 yarda geçen tek bir maça bile sahip değildi, ancak bu geceyi 211 yard için 32’ye 20’lik bir taban çizgisiyle ve touchdown olmadan atlattı.

Trubisky bu sezon yeterince göstermedi, bazıları yeni başlayan QB Kenny Pickett için yedekte olup olmayacağını soruyor.

Saldırıda, Deontay Johnson, 63 yarda altı resepsiyon ve bocalayan bir toparlanma ile Steelers’ın gecenin oyuncusuydu, ancak bazı önemli noktaları vardı. Açıkçası, Steelers hücumunun üzerinde daha çalışılması gereken çok şey var.

Savunma, NFL’deki en iyi savunmacılardan biri olan ve özgeçmişinde 100 yarda bir oyun daha atan Chubb’a ayak uyduramadı.

Savunma TJ Watt’ı özlüyor ve tarihsel olarak onsuz kazanamıyor. Watt kenardayken şimdi 0-6 yaşındalar.

Brown neden kazandı?

Brown, oyunun üç aşaması mücadele ederken ve herkesin kazanmada yardım elinin olduğu bir oyunla toparlanırken mağlubiyetten çıktı.

Brissett kendinden emin ve inatçı görünüyordu ve ihtiyaç doğduğunda aceleci yeteneklerini kısa vadeli durumlarda kullanabiliyordu.

Koşu oyunundan bahsetmişken, Chubb hakkında konuşalım. Chubb, Steelers’ın savunmasını tamamen yıktı, 113 yarda 23 tribün ve bir gol attı. 2018’den beri 100 yarda 24 maça çıktı, bu süre içinde ligde en çok maça çıkan sayı.

Ayrıca Brissett ile bir vuruş yapan ve oyunu 101 yard için yedi yakalama ve bir touchdown ile bitiren Cooper’dan da etkilendim.

Browns anlaşmasını imzalayan şey, Steelers’ı sahadan uzak tutan ve oyunun sonuna üç ardışık koşuyu zorlayan bir savunmaydı. Steelers bu iki duraktan asla kurtulamadı ve bu da bizi oyundaki dönüm noktamıza getiriyor.

(Ve bir savunma inişi çöp zamanında zarar vermedi.)

dönüm noktası

Üçüncü çeyreğin sonlarında, Trubisky’nin Jaylen Warren’a 35 yarda pası Chukwuma Okorafor’a bir penaltı için tekrar çağrıldı. Bu sürüş kısa süre sonra Steelers’ın vuruşuna yol açtı ve Brown bir sonraki sürüşlerinde bir saha golü atarak yanıt verdi.

READ  Rob Gronkowski, NFL'den emekli olduğunu duyurdu

Top geri döndüğünde, Steelers yine onunla hiçbir şey yapamadı, üç kez gitti.

Brown tekrar yanıt verdi, bu sefer 6:35 kullanarak 80 yarda 11 oyun oynadı ve 23-14 yapmak için bir gol attı. Puanlama kampanyasında, birkaç oyuncu bir etki yarattı ve Brown maçın tam kontrolüne sahip görünüyordu ve Brissett’in hücumunun tam kontrolü altında görünüyordu.

Bu yolculukta yerden 100 yarddan fazla yüksekten geçen Chubb, biri 16 yard olmak üzere adil bir çizgi payına sahipti. Cooper, onları Steelers alanına sokmak için 32 yarda bir pasla havaya uçtu. Chubb, onu 4 ve 1’de avluda vuran kişiydi.

Steelers için işleri daha da kötüleştirmek için, onları arka arkaya iki yapan başka bir üçlü ile yanıt verdiler.

oyunu oyna

Steelers kazanamadı, ancak bir sonraki en iyi şeye, “Oyunun Oynanması” bölümündeki bir özelliğe sahiplerdi.

Geniş alıcı George Pickens, Steelers eğitim kampının neden tek bir tutuşla konuştuğunu kanıtladı. ilk çeyrekte, Pickens, yerçekimine meydan okuyormuş gibi görünen tek elle inanılmaz bir yakalama yaptı.

Pickens’ın yakalaması ikinci ve üçüncü oyundan geldi ve Trubisky bunlardan birini sağ tarafa attı. 36 yarda yakalama, Steelers’ı kırmızıya attı ve bir iniş kurdu. nagy harris.

Sıradaki ne

Brown gelecek hafta, üçüncü haftaya girerken 0-2 yaşlarındaki Hawks ile yüzleşmek için Atlanta’ya gidecek. Hawks’ın iki mağlubiyeti yakındı, Saints’e 27-26 ve Super Bowl defansına 31-27 mağlup oldu. Ram şampiyonu.

Steelers, Jets’i 4. Hafta’da ağırlayacak. Jetler saldırısı şimdiye kadar Joe Flacco tarafından yönetildi, Zach Wilson hala bir kemik çürüğü ve menisküs yırtığı ile kenarda. Wilson’ın iki ila dört haftayı kaçırması ve üçüncü hafta için geri dönmemesi bekleniyordu. İki hafta içinde Flacco, Dolphins’ Tua Tagovailoa (739) ve lider Carson Wentz’in (650) arkasında 616 ile geçen yarda üçüncü oldu.

READ  Şampiyonlar Ligi finalinde 40 bin sahte bilet mi? Aslında, 2589'du.