Eylül 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Denizciler Julio Rodriguez’i yaralı listesine aldı

Denizciler Julio Rodriguez'i yaralı listesine aldı

Denizciler ayarladıklarını açıkladı Julio Rodriguez Alt sırtta zorlanma ile 10 gün boyunca yaralı listesinde. Seattle’ı hatırla Taylor Trammel Triple-A Tacoma’dan aktif kadro yerini almak için boşaldı.

Rodriguez’in birkaç gün sırt ağrısı vardı ve sorun o kadar ciddiydi ki, kulüp onu bu öğleden sonra bir MRI için gönderdi. Direktör Scott Service bu akşam gazetecilere, ekip doktorlarının bir IL atamasının gerekli olup olmayacağına karar vermeden önce hala görüntüleme sonuçlarını değerlendirdiğini söyledi (Seattle Times’dan Adam Judd aracılığıyla). Rodriguez’in durumu hakkında daha fazla ayrıntı açıklanmadı, ancak sorunun yeterince ciddi olduğu ve ona en az bir buçuk haftaya mal olacağı açık.

Normal sezonun bitmesine 12 gün kaldı, yani Rodriguez’in gelecek sezonun başında geri dönmesi mümkün. Söylemeye gerek yok, M, elemelerin açılış turu için zamanında geri dönebilseydi kesinlikle daha iyi olurdu. MLS’deki son Wild Card yeri için Orioles üzerinde dört oyunluk bir yastıkla, Mariners, yirmi yılı aşkın bir süredir sezondan sonra ilk yataklarını güvence altına almak için güçlü bir konumda. Rodriguez şimdiden Seattle’ın en iyi oyuncusu olduğu için AL Yılın Çaylağı adayı olmadan uzun bir playoff’a girmek kesinlikle daha zor olurdu.

İlk kampanyası sırasında, Rodriguez 27 ev koşusu ve 25 temel hırsızlığı birbirine bağladı. Ana dallarda her biri 25’ten fazla top çalma yapan tek oyuncu ve toplamda .280/ .342/ .502 galibiyet serisine sahip. Rodriguez, bu mükemmel hücum yapımını, kendini sporun en iyi genç yıldızları arasına yerleştirmek için ortalamanın üzerinde bir saha savunmasıyla eşleştirdi.

Ne zaman Rodriguez çıksa, Mariners sahadaki en iyi potansiyel oyunculardan birine gitmeye hazırlanıyor. Jared Kielnik Henüz ligde düzenli bir oyuncu olmayı başaramadı ve .170/.250/.340 serisi MLB kurulunda 504’ün üzerinde maça çıktı. Genel seçimde altıncı ve muhtemelen daha 23 yaşında olmasına rağmen, bu yıl Tacoma’da 86 maçta .295/.365/.557 puan kazandı. Servais, Kielnik’in Rodriguez olmadığı sürece günlük orta saha oyuncusu olacağını doğruladı (iyi bağlantı).

READ  Kenny Beckett, Pittsburgh'daki ilk haftasının başlangıcı olmayı hak ediyor; Detroit'te ilginç kamp değişikliği