Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2023 New York Jets antrenman kadrosu

2023 New York Jets antrenman kadrosu

Jets, antrenman kadrosunun son altı boşluğunu doldurmak için, Ağustos ayının ikinci yarısında kendileriyle birlikte olan beşinci yıllık savunma yan hakemi Jalen Holmes ve yazı diğer takımlarda geçiren diğer beş oyuncuyla anlaştı. Jets’in antrenman kadrosunun ilk 10 oyuncusu Çarşamba günü açıklandı.

Diğer takımlardan beş imzacı arasında geri koşan Xazavian Valladay, hücum oyuncuları Jason Poe ve Ryan Swoboda, defans oyuncusu Marcelino McCrary-Ball ve güvenlik Tyreek Jones yer alıyor.

Holmes (6-5, 283), 2018’de Ohio State tarafından Minnesota tarafından dördüncü turda seçilmişti (toplamda 102.) ve Jets tarafından ücretsiz olarak imzalanmadan önce Vikingler, Azizler, Devler ve Ayılar’ın kadrolarında zaman geçirdi. 14 Ağustos’ta temsilci. Yeşil Beyazlılar için yalnızca Tampa Bay’in sezon öncesi maçında oynadı ve 29 defans atışında toplam dört müdahale ve iki çuval yaptı.

Swoboda’nın şu ana kadarki şöhret iddiası boyudur; 6-10 arası ve 325 pound olarak listelenmiştir. Üniversite kariyerini Central Florida’da bitirmeden önce Virginia adına 39 kez mücadeleye çıktı, ardından Mayıs ayında Detroit tarafından taslaksız bir serbest oyuncu olarak imzalandı. Lions’ın sezon öncesi maçlarının üçünde de oynadı ve toplamda 34 hücum anı gördü.

Jets kesinlikle en uzun koç kadrosu için yarışıyor; zirvede (profesyonel gününde 6-9½ olan) Swoboda ve 6-8 TE Zack Kuntz yer alıyor.

Mayıs ayında Houston tarafından draft edilmemiş serbest oyuncu olarak Arizona Eyaleti’nden ayrılan Valaday (6-0, 200), Ağustos ortasında feragat edildi. Pittsburgh tarafından satın alındı ​​ve Steelers’ın son iki sezon öncesi maçında 30 yarda 12 atış ve 22 yarda bir yakalama yaptı.

Poe (6-2, 295), 2022 NFL Draftından sonra Georgia’daki Mercer Üniversitesi’nden San Francisco tarafından draft edilmemiş serbest oyuncu olarak imzalanan birinci sınıf oyuncusudur. Geçen sezonun tamamını 49ers’ın antrenman kadrosunda geçirdi. Son iki yazdaki altı hazırlık maçının tamamında, her iki guard pozisyonunda da oynadı; bu yılın açılışında bir başlangıç ​​yaptı ve her iki sezon öncesi dönemde toplam 224 hücum snap’i kaydetti.

READ  Cincinnati Reds takımından Hunter Green, Los Angeles Dodgers'a yenilerek hız rekoru kırdı

McCrary-Ball (6-0, 222), Poe’ya benzer şekilde, Indiana’dan San Fran’in ’22 draftından sonra UDFA olarak sözleşme imzalayan birinci sınıf oyuncusu. 22. sezonun tamamını 49ers antrenman kadrosunda geçirdi ancak son iki yılda çok aktif bir sezon öncesi dönemi geçirdi. 2022’de 49ers’ın üç sezon öncesi maçından ikisine başladı, ardından bu yıl P.S. İki yazın toplamında altı Niners PS maçının tamamında 28 top çalma, iki top çalma ve bir müdahale ile oynadı.

Jones (6-2, 205), Mayıs ayında Tennessee tarafından Boise Eyaleti dışında UDFA olarak ihale edildi. Üç Titans sezon öncesi maçında da oynadı ve pas savunmasını eklerken 11 top çalma ile takım liderliğini berabere tamamladı.