Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Oklahoma Üniversitesi Atletizm

Oklahoma Üniversitesi Atletizm
Normandiya – Oklahoma Softball Hafta Sonu Serisinin Love's Field'da Baylor'a karşı daha önce 24 Mart Pazar günü yapılması planlanan son maçı, bölünmüş oyun çift başlığının bir parçası olarak 23 Mart Cumartesi saat 17:30 CT'ye ertelendi.

Cumartesi günkü orijinal saat 14:00 maçı aynı saatte kalacak. Öğleden sonra oynanacak ikinci maçın ardından stat tamamen taraftarlardan boşaltılacak.

Orijinal Pazar yarışmasının (24 Mart) biletleri, Cumartesi günü saat 17:30'da yeniden planlanan oyuna giriş için kabul edilecektir. Maç saat 14.00'te sona erdikten sonra stadyum tamamen boşaltılana kadar taraftarlar biletlerini tarayarak giremeyecek. Cumartesi günkü her iki maça da bileti olan tüm taraftarlar, maç saat 14.00'te sona erdikten sonra stadyumu terk etmelidir.

Taraftarlar, Pazar gününden Cumartesi gününe saat 17.30'da oynanacak olan maça artık katılamayacaklarsa, para iadesi veya çözüm için satın alma noktalarıyla iletişime geçmeleri gerekiyor. Oklahoma Atletizm Bilet Ofisi aracılığıyla satın alınan herhangi bir tek maç biletinin tamamı, Pazartesi sabah 8'den itibaren [email protected] veya 405-325-2424 numaralı telefondan ofisle iletişime geçilerek iade edilebilir.

Oklahoma Softball hakkında güncellemeler ve daha fazla bilgi için yakında Twitter/X ve Instagram'ı takip edin (@OU_Softbol) ve benzeri Oklahoma softbol Facebookta.

READ  USC, UCLA'daki Pac-12 komiseri: 'Bence gerçekten pişmanlar'