Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

İtiraf edeyim: Aaron Rodgers’ı seviyorum

İtiraf edeyim: Aaron Rodgers’ı seviyorum

Aaron Rodgers ve benim karmaşık bir ilişkimiz var. Ve bu aslında bir ilişki değil. Ayrıca çok da karmaşık değil.

Onunla bir kez tanıştım. Onunla hiç tanışmadım, telefonda hiç konuşmadım. 2016 yılında Packers’la olan sorunları analiz etmem için beni çağırdı ve halkı bunu yapmamam konusunda uyardı. Böyle saçmalıkları okuyarak zamanlarını harcıyorlar. 2021 yılında gazetecilerle “aşı oldum” şeklindeki sözlü oyunlarına şiddetle itiraz ettim.

Ama bunların hepsi geçmişte kaldı. Köprünün altında su var. Günler önce günler önce. Şu anda Aaron Rodgers’ı seviyorum.

Evet bunu söyledim. Jets’te oynayan bu adamı seviyorum.

o mutlu. Gevşek. Takım arkadaşlarını seviyor. Oyunu seviyor. Güneş etrafındaki son futbol yörüngesine ulaştığının tamamen farkındadır.

Bir fiil mi? İlk başta Packers’ın ön ofisine orta parmak olarak abarttığını düşündüm. Artık hayatının ve kariyerinin gittiği yönden gerçekten memnun olduğunu düşünüyorum ve bu da gösteriyor.

Belki de manzara değişikliğiydi. Belki saatlerce karanlık bir dolaptaydı. Durum ne olursa olsun, yeni Aaron Rodgers en az Fred Rogers kadar sevimli.

Chris Sims ve ben perşembe günü dinamiği tartıştık BFT Canlı. İnsanlar değişebilir, büyüyebilir ve gelişebilirler. Rodgers yaptı. Belki bende de vardır.

Ne olursa olsun, kendimi bu yıl onun ve Jets’in iyi iş çıkardığını görmek isterken buldum. Bills, Dolphins ve Patriots hayranlarının bunu takdir etmeyebileceğini biliyorum ama nasıl hissettiğimi hissetmeden edemiyorum.

Ve şu anda Aaron Rodgers hakkında uzun zamandır hissettiğimden çok farklı hissediyorum. Elbette benim hakkımda her zaman hissettiğinin aynısını hissedebilir. Ama sorun değil. Bu ne ilk ne de sondan çok uzak.

Üstelik bizden nefret edenleri sevmememiz neden gerekli? Bu “Sadece bana iyi davranırsan sana iyi davranırım” olaylarının sona ermesi gerekiyor. Bize karşı nazik olmayanlara karşı nazik olmak ve bizi sevmeyenleri de sevmek sorun değil.

READ  Oyuncular, PGA Şampiyonasının İkinci Gününde Tam Oklahoma Etkisine Sahip Oldu

Şu anda Aaron Rodgers’ı seviyorum.

Belki de yediğim bir şeydi.