Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

21 Mayıs WWE NXT bölümüyle ilgili spoiler

21 Mayıs WWE NXT bölümüyle ilgili spoiler

WWE, NXT’nin 21 Mayıs bölümünü dün gece (14 Mayıs) Orlando’daki Performans Merkezinde olağan canlı yayınıyla kaydetti. Bunun, programda düzenli olarak çalışan herkesin Suudi Arabistan’a seyahat etmesi gerekmesi için yapılması gerekiyor. Yüzüğün kralı ve kraliçesi Gelecek hafta bunu yapabileceksiniz.

Spoiler olması açısından önümüzdeki Salı günü USA Network’te göreceklerimizin en azından bir kısmını burada bulabilirsiniz savaş‘S Corey Brennan:

Meta-Four, NXT Şampiyonu Trick Williams’ın ring içi promosyonunu yarıda kesti. Gallus, Williams’a saldırdı. Je’Von Evans, Trick’i kurtarmaya çalıştı ama başarısız oldu.

• Lexus King maçtan elendi. Bay Stone ortaya çıktı ama hiçbir şey söylemedi, sadece King’in rakibi Dante Chen’i ortaya çıkarmak için büyük ekranı işaret etti.

• Dante Chen def. Lexus’un Kralı

• Jayda Parker defans. Brynley Reece, yeni Kuzey Amerika Kadınlar Şampiyonası için Battleground’daki altılı merdiven maçına katılmaya hak kazandı

• Fallon Henley def. Thea Hale, yeni Kuzey Amerika Kadınlar Şampiyonası için Battleground’da altılı merdiven maçına çıkıyor

• Joe Coffey, Kuzey Amerika Erkekler Şampiyonu Aoba Femi’nin 1 numaralı yarışmacısını belirlemek için üçlemede Ivar’ın yerini aldı. Her nasılsa (Brennan’ın raporunda belirtilmedi), hem Kofi hem de Wes Lee maçın galibi ilan edildi ve Femi – Kofi – Lee vs. savaş alanında resmi olarak galip ilan edildi.

• Axiom ve Nathan Frazier, NXT Tag Unvanlarını D’Angelo Ailesinden Channing “Stacks” Lorenzo ve Luca Crosifino’ya karşı başarıyla savundu. Yine detay yok ama maça hem OC hem de No Quarter Catch Crew katıldı.

• Carmen Petrovich ve Natalia def. Shayna Baszler ve Lola Weiss

• Ana etkinlikten sonra Weiss, Baszler’a saldırdı ve onu “bıraktı”. Shayna iyileşti ve “boğuldu”. [Vice] NXT Genel Müdürü Ava, Vice ve Baszler arasında maç yaptı. savaş alanıShayna yeraltı maçında karşı karşıya geleceklerini söyledi.

Gelecek Salı gecesi birkaç saatinizi ayırmaya değer mi?

READ  YouTube dudak senkronizasyonu yapan Keenan Cahill 27 yaşında öldü