Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Max tarafından Prophecy’nin teaserı yayınlandı

Max tarafından Prophecy’nin teaserı yayınlandı

Max gelecek olana ilk bakışı yayınladı Kum tepecikleri TV dizisi.

Aşağıda bunun için bir fragman bulunmaktadır Kumul: KehanetYazar Frank Herbert’in bilim kurgu destanından bir hikayeyi bu sonbaharda küçük ekrana taşıyor. Videonun ilk gösterimi bir Warner Bros. sunumu sırasında yapıldı. Discovery Upfront Çarşamba günü New York’ta.

Resmi açıklama: “Paul Atreides’in yükselişinden 10.000 yıl önce, Kumul: Kehanet İki Harkonnen kız kardeşin insanlığın geleceğini tehdit eden güçlerle savaşmasını ve daha sonra Bene Gesserit olarak bilinecek efsanevi mezhebi bulmasını konu alıyor.

Kumul: Kehanet Romandan ilham alındı Kumulların KardeşliğiBrian Herbert ve Kevin J. Anderson tarafından yazılan ilk sezon altı bölümden oluşuyor. Gösterinin orijinal adı Kumullar: Kardeşlik.

YouTube çıkartması

Proje, elde ettiği muazzam başarının ardından geliyor Kum Tepeleri: İkinci Bölüm Dünya çapında gişede 710 milyon dolar hasılat elde eden film. Dizinin ortak yapımcılığını Max ve Legendary Television üstleniyor (Legendary aynı zamanda film serisinin de yapımcılığını üstleniyor).

Alison Schapker dizisi hakkında (marj) dizi sorumlusu ve yönetici yapımcı olarak görev yapıyor. Dizide Emily Watson, Olivia Williams, Travis Fimmel, Jodi May, Mark Strong, Sarah Sophie Bousnina, Josh Huston, Chloe Lea, Jade Anouka, Fawelian Cunningham, Edward Davis, Aoife Hinds, Chris Mason, Shalom Bron-Franklin, Jihai yer alıyor. Tabu, Sharithra Chandran, Jessica Barden, Emma Canning ve Yirin Ha.

Ek katkılar: Diane Ademu-John diziyi ortak geliştirdi ve yönetici yapımcı olarak görev yaptı. Anna Forster (Evden bir yabancı) ilk bölüm de dahil olmak üzere birden fazla bölümün yönetici yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendi. Jordan Goldberg, Mark Tobey, John Cameron, Matthew King, Scott Z. Burns ve Jon Spaihts, yaratıcı Brian Herbert ile birlikte yürütücü yapımcılar olarak görev alırken, Byron Merritt ve Kim Herbert de Frank Herbert malikanesinin yönetici yapımcıları olarak görev alıyor. Yaratıcı Kevin J. Anderson yardımcı yapımcı olarak görev yapıyor.

READ  Francis Ford Coppola ve Jon Voight 'Megalopolis' konusunda politikleşiyor