Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Paul Costect 57 yaşında hayatını kaybetti: Rapçi B-Rock ve My Baby Daddy şarkısıyla ünlü The Bizz beklenmedik bir şekilde hayatını kaybetti

Paul Costect 57 yaşında hayatını kaybetti: Rapçi B-Rock ve My Baby Daddy şarkısıyla ünlü The Bizz beklenmedik bir şekilde hayatını kaybetti

1990’ların rap grubu B-Rock ve The Bizz’in üyesi Paul Costect, 57 yaşında hayatını kaybetti.

Müzik sanatçısı 21 Ekim Cumartesi günü Norfolk, Virginia’daki evinde beklenmedik bir şekilde vefat etti. TMZ Pazartesi günü bildirildi.

Bir aile üyesi basına konuştu ancak ölüm nedenini açıklamadı.

Kişi Çarşamba günü müzik sanatçısıyla konuştuklarını, moralinin iyi olduğunu ancak hasta olduğunu belirtti.

B-Rock ve The Bizz, 1997’deki hitleri My Baby Daddy ile kısa süreli bir başarı elde etti ve o dönemde Billboard müzik listesinde 10. sıraya yükseldi.

RIP: 1990’ların rap topluluğu B-Rock ve The Bizz’in üyesi Paul Costect, 57 yaşında öldü.

Şaşırtıcı bir başarı: B-Rock ve The Bizz, 1997'deki hitleri My Baby Daddy ile kısa süreli bir başarı elde etti ve o dönemde Billboard müzik listesinde 10. sıraya yükseldi.

Şaşırtıcı bir başarı: B-Rock ve The Bizz, 1997’deki hitleri My Baby Daddy ile kısa süreli bir başarı elde etti ve o dönemde Billboard müzik listesinde 10. sıraya yükseldi.

HAYRAN: Costict'in etkisi yıllar içinde hissedildi, özellikle Rihanna'nın tişört giymesi

HAYRAN: Costict’in etkisi yıllar içinde hissedildi; Rihanna özellikle 2022’deki hamileliği sırasında şarkıya saygı duruşu niteliğinde “Bu sadece benim bebeğim baba” tişörtü giyiyordu.

Şarkı altın sertifikasına sahipti ve beraberindeki reklam panosu, boşanma mahkemesinin bir bölümünde Paul ile eski karısı arasında tartışıldı.

READ  Lance Reddick'in ölüm nedeni belli oldu - Rapor - Son tarih

Paul, müzik grubunun yol yöneticisi ve aktif bir üyesi olarak iki şapkayla hokkabazlık yapıyor.

Alabama’da Costict’in yanında büyüyen ve B-Rock ile The Bizz’in bir parçası olan Thaddeus “T-Bird” Maye, TMZ’ye “çok komik ve harika bir kardeş” olduğunu söyledi.

Costict’in etkisi yıllar geçtikçe hissedildi; Rihanna, özellikle 2022’deki hamileliği sırasında şarkıya saygı duruşu olarak “bu sadece benim bebeğim baba” yazan bir tişört giyiyordu.