Mayıs 28, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

30 Mart 2022’de kaba bir işareti olan 3 burç

YourTango

Ay Balık burcunda bu gün omurgamız olduğu için, bu gün biraz istikrarsızlık hissedeceğimize büyük ölçüde güvenebiliriz. Kimisi ağır kimisi uzun süreli hatalar yapacağız. Bu, önemli kararlar vermekten geri adım atmanın daha iyi olacağı türden bir gün.

ile Jüpiter ile ilişkili Ay, verdiğimiz her kötü kararın genişletilmesini ve büyütülmesini bekleyebiliriz – tam olarak kimsenin istediği gibi değil. Yine, büyük kararlar almayı erteleyin veya işlerin dramatik bir şekilde dağılma riskini alın.

İlişkili: Koç burcundaki yeni ay, Nisan 2022’deki her burcun işaretini nasıl etkiler?

Ayrıca bugün her şeyi yanlış yöne götüreceğimizi neredeyse garanti edecek olan Neptün ay kavuşumuna sahibiz. Geri adım atacağımıza kendimize güvenirsek, acıdan kurtulabiliriz. Sabır bugün anahtardır. Bunu uygulayabilirsek, daha iyi durumda oluruz.

Astroloji neden 30 Mart 2022 için Yengeç, Aslan ve Yay burçları için yaklaşık burçlar öngörüyor:

1. Kanser

(21 Haziran – 22 Temmuz)

Bu gün radikal değişiklikler olmak üzere, Yengeç ve senin işin bir tür pervasız yanlış anlama getirmek yerine bu değişikliklere ayak uydurmak olacak. Bu gün kesin değil. Bu çok açık ve bu konuda net olan şey, yakın zamanda başınıza gelen bir şeyi kabul etmeniz gerektiğidir.

Işığın sönmesini protesto etmek isteyebilirsiniz ve bunu yapacaksınız – ama şunu anlayın: deneyimlediğiniz şey geçicidir.