Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ezra Miller Kısıtlama Emri: Oyuncu, tutuklandıktan sonra çifti tehdit etti

Ezra Miller Kısıtlama Emri: Oyuncu, tutuklandıktan sonra çifti tehdit etti

Ezra Miller Küçük bir Hawaii kasabası olan Hilo’da yaşayan iki kişi tarafından geçici bir yasaklama emri almıştı. Miller tutuklandı bu haftanın başlarında. “fantastik canavarlarve “The Flash” oyuncusu, 500 dolarlık tahvil ödedikten sonra hapishaneden serbest bırakıldı, ardından bildirildiğine göre Hawaii’de kaldıkları mülk için bir çifti tehdit etti, Haber Ajansı raporlar.

Hawaii Polis Şefi Kenneth Keucho’ya göre polis, kefaletle serbest bırakıldıktan saatler sonra Miller’a mülkten uzaklaşmasına kadar eşlik etti. Bir mülk sakini polisi aradı ve evdeki iki misafirin çıkarılması konusunda tavsiye istedi. Miller aleyhindeki yasaklama emri, oyuncunun Hilo çiftinin yatak odasına girdiğini ve onları tehdit ettiğini söylüyor. Miller’in çiftin pasaportları ve cüzdanları da dahil olmak üzere bazı eşyalarını çaldığı iddia edildi.

türlü Daha fazla yorum için bir Miller temsilcisine ulaştım.

29 Mart Salı günü Miller aleyhine geçici yasaklama emri verildi. Oyuncu 28 Mart Pazartesi günü tutuklandı ve bir barda meydana gelen bir olaydan sonra uygunsuz davranış ve tacizle suçlandı. Hawaii İlçe Emniyet Müdürlüğü bir işte söyledi South Hilo memurları, düzensiz bir bar patronunun raporuna cevap verdi. Polis, diğer patronlar karaoke söylerken ve “küfür bağırmaya” başlarken, Miller’ın asi davrandığına karar verdi. Ardından “Miller, karaoke şarkı söyleyen 23 yaşındaki bir kadından mikrofonu aldı ve daha sonra 32 yaşındaki dart oynayan bir kadının üzerine atladı.”

Quiocho’ya göre Miller, 7 Mart’tan bu yana Hilo’da 10 polis çağrısının kaynağı oldu. Miller’in Hawaii’de ne kadar kaldığı şu anda bilinmiyor.

Miller’ın tutuklanması, Warner Bros’un piyasaya sürülmesinden önce gelir. Nisan ayında dünya çapında “Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları”. Miller, “Harry Potter” spin-off’unda destekleyici bir role sahip. Oyuncu ayrıca stüdyonun devam eden DC evreninde Barry Allen / The Flash olarak rol alıyor. Miller’in bağımsız filmi “The Flash” 23 Haziran 2023’te sinemalarda.

READ  Putin'in arkadaşı Gergiev, Viyana Filarmoni ABD turnesi dışında

Miller, geçtiğimiz günlerde Akademi Ödülleri’nde tanıtılan Cesaret Anları kategorisinde “Zack Snyder’s Justice League”i kazandıktan sonra Akademi Ödüllerinde boy göstermişti. “Flaş Hız Gücüne Giriyor” olarak tanımlanan bir dizi, çevrimiçi anketlerde en keyifli an olarak seçildi. Akademi Ödülleri’nin yayınlandığı sırada sahnede Miller’in karakterinin görüntüleri gösterildi.