Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Akademi üyeleri ‘saygısız’ TV yayınlarını patlattı – The Hollywood Reporter

Akademi üyeleri 'saygısız' TV yayınlarını patlattı - The Hollywood Reporter

Pazar günü 94. Akademiden sonra Ödüllerkızgın Oscarlar Tartışma azalmadı.

Hayır, ondan bahsetmiyorum, ki yakın zamanda kaybolması pek olası değil. Bir aydan fazla bir süre önce başlayanlardan bahsediyorum, Akademi kararı üzerine Akademi Ödülleri’nin canlı televizyon yayını öncesinde sekiz ödül vermek ve onların konuşmalarından editlenmiş alıntıları yayına eklemek.

Pazar günü kazananların isimlerinin yanı sıra adayların, geçmiş kazananların ve etkilenen kategorilerden izleyen diğer Akademi üyelerinin adlarını duyduktan sonra – Hollywood Muhabiri Bunun ele alınış şekli hakkında olumlu şeyler söyleyecek birini bulmakta zorlandım.

Umarım bugün utanç ve pişmanlık içinde saklanıyorsunuzdur,” Oscar ödüllü Paul Massey Pazartesi günü Akademi Başkanı David Rubin’e gönderdiği bir e-postada yazdı.Bu gerçekten yayında olan en kötü Oscar şovuydu. Şişman, şişkin, önceden kaydedilmiş sekiz kategoride söz verildiği gibi üç saat içinde tutması için hiçbir rehberlik yok. Sebepsiz yere diskalifiye edildik.”

elmas bu yıl onuncu adaylığını alan ölmek için zaman yok, Şov hakkındaki incelemesini okumaya devam edin: “Akademi üyeliğini oluşturan yeteneğe bakılmaksızın, zaten çizginin üzerinde olanlar hariç, hoşgörülü tanıtımlarla dolu. Sınıf sistemi hiçbir zaman eskisi kadar sergilenmedi. gece.”

Akademi bu parça hakkında yorum yapmadı.

İçinde tartışma Pazar günkü Oscar öncesinde, görünüm değişikliği gösteride bir değişiklik getirme ihtiyacına kadar takip edildi. 2021 Oscar, Los Angeles şehir merkezindeki Union Station’da COVID nedeniyle kısıtlanan bir etkinlik olan 10,4 milyon izleyiciyle şimdiye kadarki en düşük puan oldu. Bu yılki gösteri daha da iyiydi. bu ABC yayını 16.62 milyon topladı Hollywood’daki Dolby Tiyatrosu’na döndüğü yer,Bu, Nielsen’in 1970’lerde toplam izleyicileri izlemeye başlamasından bu yana en düşük reytingli ikinci şov. 2021’den önce, derecelendirme her yıl 20 milyonu aştı.

READ  BAFTAS 2022: Kazananların tam listesini görün

Format değişikliğiyle ilgili ön gösteri mesajı, 2022 Akademi Ödülleri’nin uzunluğunu kontrol etmesi gerektiğiydi, ancak yayın sonunda 3 saat 40 dakika sürdü.

Kategorisi canlı olarak gösterilmeyen bir aday, “Açıkladığımız gibi amaç, gösterinin üç saat sürmesini sağlamaktı ve bu tamamen yanlış gitti” dedi. “Umudum, akademinin büyük bir revizyona sahip olmasıdır.”

Daha önceki yıllarda Akademi Ödülü’ne aday gösterilen bir başka Akademi üyesi, programa girerken TV yayın planının “birçok aday ve kazanana çok saygısızca göründüğünü” söyledi.

Bu akademi üyesi, gösterinin süresinin dolduğunu belirterek, “Daha kötü olduğu ortaya çıktı” dedi. “Ve hala sekiz hariç tutulan kategorideki 45 saniyelik kabul konuşmalarını özümseyemediler.”

Pazar günü kamera arkası, Birçok kazanan, formatı eleştirdi, Dahil olmak üzere Kumdan tepe Film editörü Joe Walker, ironik bir şekilde Oscar kabul konuşmasının düzenlendiğini – başlangıç, orta ve son. Walker, “Akademi üzerindeki baskıyı anlıyoruz” diyerek ekledi, “Hepimiz Akademi’de eşit güçte duruyoruz ve bunun çok büyük bir zarar olduğunu hissediyorum.” Moda Tasarımı Akademi Ödülü’nü kazanan Jenny Bevan Cruella Canlı şov sırasında, “Bence insanlar tarafından ihanete uğradığını hissetti.” Oscar ödüllü kısa animasyon filmin yönetmeni Alberto Milgrew ön cam sileceği “Umarım bu, bunu yaptıkları son yıl olur” diye ekledi.

Gösteriden sonra, onaylamayan koronun yayılması uzun sürmedi. Frank Oz Pazartesi günü bir tweet’te şunları söyledi: “30 yıldır üye olduğum için Oscar’larla ilişkilendirilmekten utanıyorum. ‘The Slap’ yüzünden değil, gösteri sahte olduğu için. Tek hissettiğim umutsuz bir girişim. ne şekilde olursa olsun daha fazla izleyici kazanın. Mümkün, film yapma sevgisiyle ilgili bir gösteri değil.”

Sırasında basın açıklaması Oscar yapımcısı Will Packer, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada, “Herkesin bu şovda kendi anlarına sahip olduğundan ve bir Oscar’dan bekleyeceğiniz aynı saygı ve tarzda muamele gördüğünden emin olmak istiyoruz” dedi. Pazartesi günü tweet attı:Bu gösteriyle gurur duyuyorum!!! Tüm beğeni, destek ve eleştiriler için minnettarım. Aşk çok büyüktü. Bu sorumluluğu üstlenmek büyük bir onur ve zevkti. Tweet yerleştirme Ve her zamankinden farklı görünen ve hissettiren OSCARLAR istedim…”

READ  Ryan Coogler, Polis Onu Yanlış Bir Şekilde Tutukladıktan Sonra Konuştu

Ancak etkilenen şubelerdeki kaynaklar diyor ki THR Canlı yayında sekiz sınıfın değiştirilme şekli beceriksiz ve aceleci görünüyordu.

Bir önceki yılın Akademi Ödülü sahibi bir kişi, “Joe Walker’ın kabul konuşması gerçekten zekiceydi ve tam haliyle dikkat çekti, ancak kısaltılmış versiyonunda değil,” dedi. “Kısaltılmış kategoriler beceriksiz görünüyordu ve aceleyle gösteriye dahil edildi. Geçen yıldan daha iyi – kolay bir hedef – ve muhtemelen son 10 yılın en iyisi, ama yine de kötü kokuyor. Akademi kendini finanse etmek ve çıkmak için yeni bir yol bulmalı. ABC’nin kontrolü. / Disney”. (akademi Almak Kaynaklara göre, gösteri için ekstra 100 milyon dolarlık bir lisans ücreti artı reklamın bir kısmı).

Başka bir daldan bir Akademi Ödülü sahibi, “Pürüzsüz değil, stresliydi” diye ekledi. “Eskiden film yapımcılığının tüm yönlerinin bir kutlamasıydı… Şaşırtıcıydılar; ödülün ne anlama geldiğine odaklanma fırsatı yoktu.”

Etkilenen şubelerden birindeki bir aday, – onlar gibi – sözde “altın saat” ödülleri için oturanların canlı yayından bir saat önce saat 16.00’da yerinde olduklarını ve “yarışmanın uzunluğundan bitkin düştüklerini” kaydetti. programı”. Gösteri… herkes sonundan bıkmıştı.”

İlk kez belirtildiği gibi Hollywood Muhabiri Pazardan önce, Akademi Ödüllü Sonic Veteriner Tom Fleischman istifa etti Dört kez canlı yayın ve ses miksaj filtresinden önce ders gönderme kararı nedeniyle akademi üyeliği Peter Kurland niyetinin olduğunu söyledi. EğilVe Geçenlerde iki Oscar kazananı THR Benzer adımlar atmayı düşünüyorlardı.

Akademinin bir başka üyesi, “Bu Oscar değildi” dedi. THR Pazartesi gününde. “Eğer bu yeni formatsa, o noktada akademide kalmak isteyip istemediğimi düşüneceğim. Birçok insan aynı şeyi düşünüyor.”

Geleceğe baktığımızda, Çarşamba günü, Akademi Mütevelli Heyetinin tam toplantısı planlandı, ancak Will Smith/Chris Rock olayının ana konu olması bekleniyor. Daha sonra, başka bir yönetim kurulu toplantısında Oscar’larla ilgili tam bir otopsi yapılması bekleniyor. Bu yaz, Akademi, Robin’in dediği gibi yeni bir başkan ve giden Dawn Hudson’ın yerine yeni bir CEO seçecek.

READ  Prenses Beatrice, bahçe partisinde 320 sterlinlik portre elbisesiyle zarif

Massey, Robin’e gönderdiği e-postada şu sonuca vardı: “Ödül sezonu, Dawn Hudson ve sözde ‘liderlik’in geri kalanıyla birlikte eylemleriniz, bir zamanlar büyük bir kurum olarak adlandırılan şeye büyük zarar verdi. Eh, artık yok – Akademi’nin bir üyesi veya ikinci kademe bir aday (ses) olmaktan, yanlış yönlendirilmiş kararlarınızı ve eylemlerinizi endüstrinin dışındakilere açıklamak zorunda kaldığım için utanıyorum. Yazık sana, akademiyi darmadağın bırakıyorsun.”