Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

52 yaşındaki milyoner yatırım bankacısı, şok edici bir videoda Brooklyn caddesinde bir kadını yere yumrukladı

52 yaşındaki milyoner yatırım bankacısı, şok edici bir videoda Brooklyn caddesinde bir kadını yere yumrukladı

Milyoner bir yatırım bankacısı, Cumartesi gecesi New York sokaklarında bir kadının yüzüne yumruk atarak yere düşmesine neden olurken görüntülendi.

52 yaşındaki Jonathan Kay, pahalı Park Slope bölgesinde 4 milyon dolarlık dört yatak odalı bir konakta yaşadığı Brooklyn’de isimsiz bir kadına şiddetli bir tokat atarken görüldü. Çatışmayı neyin tetiklediği belli değil.

Kay, Midtown Manhattan’da ofisleri bulunan lider bir yatırım bankası olan Moelis & Company’de Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

Klipte kadının yumruk şiddetiyle yere düştüğü görülüyor, bu sırada izleyicilerden biri de kadının yardımına koşuyor ama sonuç alamıyor. Diğerlerinin Kay’e bakıp, Kay’e “delik” dediğini ve ona “kendini becermesini” söylediğini, aniden arkasını dönmeden önce kısaca dikkatini çektiği duyuluyor.

Bir banka sözcüsü DailyMail.com’a viral videodaki kişinin Kay olduğunu doğruladı ve bunun zaten bir soruşturma başlattığını söyledi.

Video için aşağı kaydırın:

52 yaşındaki Jonathan Kay, Park Slope’ta değeri 4 milyon doların biraz üzerinde olan dört yatak odalı pahalı bir konakta yaşadığı Brooklyn’de isimsiz bir kadına şiddetli bir tokat atarken görüldü.

Bir Moelis temsilcisi, “Çalışanlarımızdan birinin 8 Haziran’da Brooklyn’de ciddi bir olaya karıştığının farkına vardık” dedi ve 12 saniyelik kesit internette daha fazla ilgi görmeye devam etti.

“Bu konuyu ciddiye alıyoruz ve araştırıyoruz” diye ekledi.

Moelis’in web sitesindeki bir profile göre Kay, lisans derecesini Tufts Üniversitesi’nden aldı ve Duke Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden üstün başarıyla mezun oldu.

Kay’in Yahudi Grad organizasyonundaki başarılarını detaylandıran bir başka profil, Moelis’e asistanlık yaptığı şirketteki 10 yılını anıyor.Kolektif kurumsal değer olarak 100 milyar doları aşan 125’ten fazla işlemi gerçekleştirerek pazar lideri olmak.

Bundan önce Amerika Birleşik Devletleri’nin üçüncü büyük bankacılık kurumu olan CitiGroup’ta Pazarlama Direktörü olarak görev yaptı.

Biyografisinde, mevcut görevinde Moelis’in iş hizmetleri bölümündeki 10 sektörü yönettiği ve burada “bankacılardan oluşan özel bir ekibi ve hem stratejik firmalar hem de özel sermaye yatırımcılarıyla geniş bir ilişkiler ağını” yönettiği belirtiliyor.

Aynı zamanda şirketin yönetim komitesinde de görev yaptığını ve finans sektöründeki konumunu gösterdiğini ekliyor.

Moelis halihazırda olayı araştırıyor ancak bu yazının yazıldığı an itibariyle konunun NYPD’ye bildirilip bildirilmediği bilinmiyor. DailyMail.com yorum almak için iletişime geçti.

Moelis'in web sitesindeki bir profile göre Kay, lisans derecesini Tufts Üniversitesi'nden aldı ve Duke Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden üstün başarıyla mezun oldu.

Moelis’in web sitesindeki bir profile göre Kay, lisans derecesini Tufts Üniversitesi’nden aldı ve Duke Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden üstün başarıyla mezun oldu.

Moelis halihazırda olayı araştırıyor ancak bu yazının yazıldığı an itibariyle konunun NYPD'ye bildirilip bildirilmediği bilinmiyor.  DailyMail.com yorum almak için iletişime geçti

Moelis halihazırda olayı araştırıyor ancak bu yazının yazıldığı an itibariyle konunun NYPD’ye bildirilip bildirilmediği bilinmiyor. DailyMail.com yorum almak için iletişime geçti

Bu arada görüntü kısa ve titrek ama Kaye’nin kadını yere serdikten sonra kameraya döndüğü bir anı içeriyor.

Kai bir elinde ceketinin arkasında ıslak bir nokta olan bir çantayla dışarı çıkıyor.

Görüntülerin üzerine başlık eklenen bir klipte bir kullanıcı şunu yazdı: “Bu adam bugün yüzüme yumruk attı ve burnumu kırdı.” [He also] Arkadaşlarımı yakaladım[sic] Kol… Birisi onu bulabilir mi?

READ  Dow vadeli işlemleri: Piyasa rallisi düşmeye devam ediyor, 5 hisse satın alma noktasına yakın, Tesla kazançları artıyor

Grevin içeriği belirsizliğini koruyor.