Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Aaron Judge, Blue Jays’e karşı galibiyette iki turluk bir home run yaptı

Aaron Judge, Blue Jays’e karşı galibiyette iki turluk bir home run yaptı

TORONTO — Yankees, Rogers Center’a sezonun ilk ziyaretinden önce rekorları kırdı ve açıcının güçlü Blue Jays kadrosunu etkisiz hale getirmek için en iyi şansı sağlayacağına karar verdi. Plan mükemmel çalıştı.

Yargıç, “Burası, özellikle Doğu Amerikan Ligi’ndeki en iyi takımlara karşı adım atmamız gereken yer,” dedi. “Blue Jays’e karşı o ilk maçı almak büyük bir zaman ama önümüzde iki zorlu maç var.”

Geçen sezon 28 Eylül’de Roger Maris’in tek sezonluk ev koşusu rekorunu eşitleyen 61. ev koşusu sahnesine dönen Yargıç, kaldığı yerden devam ediyor gibiydi.

Vurucu, Alec Manoah’tan bir çift ilk tur attı, ardından Jay Jackson’ı sekizinci sıranın derinliklerine götürdü – ev sahibi hakemle toplar ve vuruşlarla tartışan Yankees koçu Aaron Boone’un fırlatılmasının ardından orta sahaya 462 metrelik bir patlama Clint Vondrak.

İlk turda iki turluk bir homer vuran Willie Calhoun, “Dürüst olmak gerekirse, onun için muhtemelen normal bir gün,” dedi. “Ama diğer birçok insan için bu, kariyerlerinin en ilerideki tetikleyicilerinden biri olacak.”

Yargıç aradığında Boone çoktan ziyaretçi kulübüne ulaşmıştı ve menajer, top duvardan uzaklaşırken “çok iyi uluma yaptığını” söyledi.

Boone, “Onun gerçekten böyle birine bağlı kaldığını görmek güzeldi,” dedi.

At-vuruş incelenecekti ve sadece Yargıç’ın at-vuruşunu saatte 184,9 mil hızla fırlatan Homer için değil. Blue Jays yayınında Sportsnet spikerleri Dan Shulman ve Buck Martinez, saha yayınlanmadan önce hakemin gözlerinin neden sağa döndüğünü yüksek sesle sordu.

Yargıcın açıklaması, Boone gönderildikten sonra ziyaretçilerin sığınağından sürekli bir “cıvıltı” geldiği şeklindeydi.

Yargıç, “Sığınağındayken ve özellikle maçtan sonra birkaç şey söyledim” dedi. “Umarım bir daha olmaz.”

Yargıç, “Bu gece, kullanabileceğimiz bir şey almak ve hasar vermek için iyi bir dönüş yapmak için iyi bir iş çıkardık,” dedi.

New York, şovda bir uyumsuzluk gibi görünen şeyin senaryosunu tersine çevirdi ve Cordero ve Brito Cruz’un Manoa’yı dört isteka üzerinden beş, altı ve yedi isteka atmasını izledi.

Boone, “Ne zaman erken gol atabilirsen, bu her zaman iyi bir şeydir,” dedi. “İyi ekledik ve bütün gece daha fazlasını eklemek için fırsat bulduk gibi hissettim. Adamlar tarafından gerçekten iyi bir plan ve dışarı çıkıp onu uyguladılar.”

Manoah, Yargıç ve Calhoun’a ilk çıkar patlamaları sağlarken, Cordero güzel bir açılış vuruşu yaptı ve karşılaştığı altı vurucunun hepsini emekliye ayırdı.

Boone, “Jimmy’nin bizi ayarlaması ve çoğu sağ elini kullanan güçlü vuruculardan oluşan bu ilk altı vurucuyu geçmesi çok büyüktü,” dedi. “İçeri giren ve topu gerçekten iyi atan Johnny için iyi pozisyon aldık.”

Cordero, “Benim için iyi bir deneyimdi. Evet, elbette, yüzde 100, tekrar yapardım.”

Brito, Toronto nihayet sekizinci turda Gleyber Torres tarafından yapılan bir hata içeren dört tur (biri kazanıldı) yapmadan önce beş golsüz vuruş yaptı.

Brito bir tercüman aracılığıyla “Koçlar benimle konuştuğunda, yapmayı düşündükleri bir fikirleri olduğunu söylediler,” dedi. “Her başlangıçtan sonra gücümü geliştirmek ve nasıl gelişeceğimi anlamak için çok çalışıyorum. Bu gece pek çok güzel şey biriktirmeyi başardım.”