Haziran 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

2023 NFL Taslağı: Lions’dan Sam LaPorta, Bengals plakasında ilk 2 TE oldu

Detroit Lions, 2023’ün ikinci gününe başladı. NFL Taslağı ikinci turdaki ilk seçimleriyle sıkı son Sam LaPorta’yı alarak. Sıkı bir son almak Detroit için sürpriz olmasa da, bazıları LaPorta’nın – yalnızca taslakta alınan ikinci sıkı son – taslakta hala mevcut olan en iyi seçenek olup olmadığını sorguladı.

Peki, bir röportaj sayesinde Cincinnati Bengals Koç Zack Taylor, biliyoruz Laporta’nın çok yüksek bir seviyede seçilmeyi hak ettiğine inanan tek takım Lions değildi..

Taylor, “Kesinlikle biraz saygı duyduğumuz bazı sıkı sonlar vardı. Güzelce (hızlıca) toparlandılar. Bu iki en iyi seçim, onları gerçekten sevdik ve muhtemelen 26. seçim ve 35. seçimle gittiler,” dedi. Bleav in Bengals podcast. Ne düşünüyorum, Detroit’e.” Bu ikisi gerçekten iyi oyunculardı ve bence bize gerçekten yardımcı olacaklardı, ama yine de giremediğimiz için mutluyuz çünkü takım hakkında iyi hissettik. sahip olduğumuz grup.”

Not: Dalton Kincaid, Bills için 25. olurken, Lions için Sam Laporta 34. oldu. çok özledim düşkapanı.

Bir takas için dışarı çıkmadıkları sürece, Bengals’in Kincaid’de hiç şansı yoktu, çünkü ilk seçimleri genel olarak 28. sıradaydı. Bu seçimle LaPorta’yı alabilirlerdi ve Taylor’ın sözleri muhtemelen onun orada değerlendirildiğini gösteriyordu. Ancak bunun yerine, onlara acil bir ihtiyacı karşılayan Clemson Edge bek Myles Murphy ile gittiler.

Bununla birlikte, sıkı sonun da Cincinnati’ye çok yüksek bir ihtiyaç duyduğu düşünülüyordu. Ne yazık ki onlar için, ikinci turda zorlu sonları kaçırdılar. LaPorta sadece 34’ü seçmekle kalmadı, aynı zamanda Notre DameMichael Meyer 35. sıradan gitti, Luke Musgrave ise 35. sıradan seçime gitti. paketleyiciler 42 yaşında ve Luke Schoonmaker 58 yaşında Dallas’a gitti – hepsi de Bengals’in 60 yaşında bir sonraki seçiminden önce.

Bu dar aralık göz önüne alındığında, Taylor’ın yalnızca gerçekten kaçırdıklarını hissettikleri Kincaid ve LaPorta’yı işaret ettiği açıktır. En azından bu, LaPorta’nın tahtadaki en sıkı iki uçtan biri olduğu gerçeğine işaret ediyor ve yine bu, Taylor yapmadıkları için mutlu olduğunu söylese bile, 28. seçimleriyle değerlendirildiği anlamına geliyor. . Varır.

Laporta, Iowa’daki sıkışık fabrikanın dışında oldukça üretken bir oyuncuydu. programı sıkı son için resepsiyonlarda lider olarak bırakır ve İnanılmaz atletik profil Hücum koordinatörü Ben Johnson tüm potansiyelini kullanacak.

Bu, Lions’ın birçok analistin aklında olan bir oyuncuya sahip olduğunun bir başka kanıtı ve LaPorta’nın genç bir çaylak olarak performansı herhangi bir göstergeyse, bu yeteneğin çok yakında sahada ortaya çıktığını göreceğiz.

Devamını oku

READ  Ravens QB Lamar Jackson'ın dönüşü AFC playoff yarışına bağlı olabilir