Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

ABD Posta Servisi, enflasyonu “telafi etmek” için yeni oranlar önerdi

ABD Posta Servisi, enflasyonu "telafi etmek" için yeni oranlar önerdiCNN

bu Birleşmiş Devletler Posta Servisi Cuma günü, ajanstan yapılan açıklamaya göre, “enflasyondaki artışı telafi etmek” için fiyatları artırmayı önerdi.

USPS valileri tarafından onaylanan oran artışları, bir pul satın almak için üç sentlik bir artışı ve bir kartpostal göndermek için dört sentlik bir artışı içeriyor. USPS’ye göre, değişiklikler birinci sınıf posta için %4,2’lik bir fiyat artışı anlamına geliyor.

Teklifin şimdi Posta Düzenleme Kurumu tarafından gözden geçirilmesi gerekiyor.

ABD Posta Servisi’nden yapılan duyuru, ülke çapındaki tüketiciler onlarla iş yapmaya devam ederken geldi. Artan fiyatlar Yiyecek, gaz ve diğer temel ihtiyaçlar için. ABD Posta Servisi var Kamusal olarak mali mücadele Son yıllarda Başkan Joe Biden Bu yılın başlarında reform yapmak için bir yasa imzaladım USPS Finance ve ajansın hizmetlerini güncellemesine izin verin.

ABD Posta Servisi Cuma günü yaptığı açıklamada, “İşletme giderleri artmaya devam ederken, bu oran ayarlamaları Posta Hizmetine, Amerika için 10 Yıllık Teslimat Planının istediği finansal istikrarı sağlamak için çok ihtiyaç duyulan geliri sağlıyor” dedi. ABD Posta Servisi ücretleri, dünyadaki en uygun fiyatlar arasında yer almaya devam ediyor.

Diğer devlet kurumlarının aksine, USPS genellikle vergi mükelleflerinden fon almaz ve bunun yerine kendini desteklemek için pul ve paket teslimatlarından elde edilen gelire güvenmek zorundadır.

Posta Servisi ayrıca posta kutusu kiralama ücretlerini, havaleleri ve bir öğeyi gönderirken sigorta satın alma maliyetini artırmanın yollarını arıyor.

Posta Düzenleme Komisyonu tarafından onaylandığı takdirde, değişiklikler 22 Ocak 2023’te gece yarısından sonra yürürlüğe girecek.

READ  Hisse senetleri, perakendeci sonuçlarıyla desteklendi