Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Chiefs Free Agency 2023: Orlando Brown Jr. rakibi Bengals’e katıldı

Chiefs Free Agency 2023: Orlando Brown Jr. rakibi Bengals’e katıldı

Eski Kansas City Chiefs ofansif mücadele oyuncusu Orlando Brown Jr. sonunda uzun vadeli sözleşmesine kavuştu ve sonunda şu anda Kansas City’nin en büyük rakibi gibi görünen bir takımla anlaştı: Cincinnati Bengals.

NFL Ağı Tom Bellisero Ayrıntılar sağlandı:

26 yaşındaki Brown, Nisan 2021’in sonlarında Baltimore Ravens’ten takas yoluyla Chiefs’e katıldı. Brown, sakatlanmış Eric Fisher’ın ayrılmasının ardından ihtiyaç duyduğu Kansas City’de işe yarayan sol top çalma arzusuyla geldi. Brown, Chiefs ile olan sözleşmesinin son yılını tamamladı ve bir sonraki sezon sonrasında Chiefs ile uzun vadeli bir anlaşma üzerinde çalışmayı kabul etti.

Kansas City, ertesi sezon Browns ile sözleşme imzaladı, ancak hücum mücadelesinin bir menajeri olmadığı için müzakereler ertelendi. Bunu yapar yapmaz – Haziran başında – iki taraf arasında görüşmeler başladı. Sonunda bir anlaşmaya varamadılar. Browns, sezonu franchise etiketinde oynadı.

Kansas City’nin 2022’den önce Browns’a yaptığı son teklif, yılda ortalama 23,16 milyon dolar olan 139 milyon dolar değerinde altı yıllık bir sözleşmeydi veya – burada John Dixon’ı tanımladığımız gibi – Beş yılda bir sezonda 19 milyon dolar. Açıkçası, Chiefs bu sezon dışında başka bir etiketle ikiye katlamamayı seçti.

19 milyon dolarlık yıllık ciro, Bengals’in şimdiye kadar teklif edip kabul ettiğinden daha fazla. Ancak NFL Ağı Ian Rapoport, Cincinnati Hold’u anlatıyor Daha çok karlı bir üç yıllık anlaşma gibi – Bundan sonra, yeni bir sözleşme yapması gerekiyor.

Bu noktada – Chiefs, eski Jacksonville Jaguars’ın Jawaan Taylor hücum yan hakeminde bir sonraki sol mücadeleleri olacak oyuncuyu bulduktan sonra – Brown ve ekibinin (31 milyon dolarlık bir imza bonusuyla bile) olabileceğini söylemek doğru olur. açık piyasadaki değeri – ve talebi.

Burada biraz ekşi üzüm var gibi görünüyor – özellikle de bu nota bakılırsa. NFL Ağı mike garafolo Brown’ın Cincinnati’ye olan ilgisinin bir kısmının Kansas City’nin playoff maçları olduğunu söylüyor.:

kahverengi dedi Garafolo daha sonra tweet attı. “Bu pozisyonda oynayabilmek ve kazanan bir takım ve kazanan bir stoper için oynayabilmek önemliydi. Who Day!”

Kansas City gibi gerginlik başlarBengal ile rekabet daha da büyüdü Daha acı.

Devamını oku

READ  Ben Stiller, Roland Garros mağlubiyetinin ardından arkadaşı Rafa Nadal'a dokunaklı bir mesaj gönderdi