Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

acele etmek! Nintendo Switch oyunları 2 dolardan başlayan fiyatlarla satışta – işte şu anda satın alacağım 19 fırsat

acele etmek!  Nintendo Switch oyunları 2 dolardan başlayan fiyatlarla satışta – işte şu anda satın alacağım 19 fırsat

Siber Pazartesi bitmiş olabilir ancak Siber Hafta fırsatlarını yakalamak için hâlâ zaman var Nintendo’da siber satış. Pek çok Nintendo Switch oyununda indirim yapıldı; dijital ve fiziksel kopyalar için fiyatlar yalnızca 1,99 dolardan başlıyor. Bunlar küçük çaplı satışlar da değil. En iyi Nintendo Switch oyunlarından bazılarının fiyatları düştü ve Nintendo’nun fiyatları birçok durumda Amazon’u geride bırakıyor.

Örneğin, şunları alabilirsiniz: Super Mario Odyssey Nintendo’da 39 dolara satışta (Amazon’da 49 dolar). Ayrıca yakalayabilirsiniz Zelda Efsanesi: Link’in Uyanışı 41 Dolara (Amazon’da satılıyor). Baldur’s Gate III henüz Switch’e ulaşmadı ancak serideki daha eski oyunlara göz atmak istiyorsanız onu alabilirsiniz. Baldur’s Gate ve Baldur’s Gate II: Gelişmiş Sürümler 12 Dolara (Amazon’da satılıyor), normal talep fiyatının %75’i kadar indirimlidir. İşte şimdi alışveriş yapmanızı tavsiye ettiğim en iyi indirimler.

Cyberwick Nintendo Switch fırsatları

Ayrıca tüm zamanların en sevdiğim oyunlarından birine çok özel bir not vermem gerekiyor. Dragon Quest XI’in fiyatı 34 dolar (15 $ indirim.) Bu genişleyen RPG’ye 70 saatten fazla giriş yaptım ve bunu oyun sonrası içeriğe dokunmadan yaptım. Sıra tabanlı dövüş, dokunaklı hikaye ve akılda kalıcı karakterler, bu oyunu tatillerde keyifle vakit geçirmek için mükemmel kılıyor.

READ  TSMC, gelişmiş yonga yapım teknolojisindeki kayma raporlarına yanıt veriyor