Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pixel Watch Ressence artık Google-y renklerine benziyor

Pixel Watch Ressence artık Google-y renklerine benziyor

Saat tutkunuysanız Pixel Watch’un kubbeli tasarımı size mekanik bir benzerini hatırlatabilir. Bu hafta Ressence bir yayınladı Tip 1° Yuvarlak Çok Renkli Ve renk paleti oldukça Google-y.

İsviçreli saat şirketi Ressence, Type 1° Round kasanın “yumuşak çakıl taşını” çağrıştırdığını söylerken Google, Pixel Watch için ilham kaynağı olan su damlacıklarına dikkat çekti. Çift kubbeli safir kristalin altında, gölgeler daha koyu ve daha yumuşak olmasına rağmen, Google’ın dört renginin tümünde bileşenler içeren dışbükey bir disk bulunur.

Mavi bir dış halka, gri, sarı uçlu bir dakika ibresi ile eşleştirilmiştir. Saatleri gösteren yeşil halkaya, saniyeleri gösteren sarı halkaya ve haftanın gününü gösteren kırmızı halkaya bakın. Bu üç iç disk yelkovanla birlikte döner.

İnsanlar bu benzersiz saat kadranını Pixel Watch için kopyalarken, Google’ın küçültülmüş kadranı ve üç dairesel (sabit de olsa) komplikasyon açıklığıyla radyal yüzü bana her zaman Ressence havası vermiştir.

Bu arada, Nest’ten Tony Fadell ve eski iPod şöhreti, Ressence ile bir araya geldi Elektronik kurma kolu tip 2’de Saati ayarlamak için telefonunuza bağlanan.

Ressence Type 1° Round Multicolour’un fiyatı 16.800 CHF veya 19.200$~. (Gerçekten kupa saatidir.)

FTC: Gelir elde etmek için otomatik ortaklık bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

READ  Yeni Windows 11 güvenlik özelliği, temiz bir yükleme gerektirir