Haziran 10, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Açıklandı: Bu yılki St Helens Real All Pub Turks’ün başkanı

“Yine yakın çekişmeli bir yarışmanın” ardından ödülü Türkler Başı, St Helens ve Bölgeleri Camra pub aldı.

Pub, yerel CAMRA üyeleri tarafından en iyi gerçek bira seçilmek için ülke genelindeki rekabeti geride bıraktı. Turks Head bu ödülü daha önce 2021’de kazanmıştı.

Arazi sahibi Daryl Arrowsmith şunları söyledi: “Ek listeye girmek harika ama kazanmak çok şey ifade ediyor.

“Zaman ayırıp tüm barları ziyaret eden ve puanlarını gönderen CAMRA üyelerine, ama en çok da devam etmemizi sağlayan düzenli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Bu ödülü almamızda emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür etmek istiyorum” dedi.

St Helens yıldızı: Türk patron Daryl ArrowsmithTürk patron Daryl Arrowsmith (Resim: St Helens KAMRA)

Sekiz listelendi

Turk’s Head, ilçede kısa listeye giren sekiz kuruluştan biridir – eski National Camera Pub of the Year, The Cricketers Arms ve geçen yılın galibi Beer Engine’i az farkla geride bırakmaktadır.

Kısa listedeki diğer barlar arasında The Bard (Prescott), The George, The Star Inn (Rainford), The Skew Bridge Alehouse (Rainhill) ve The Watchmaker (Prescott) yer alıyor.

St Helens ve District Camra’nın Pub Sorumlusu Ian Bye şunları söyledi: “2023 Yılın Pub’ı ödülünü kazandığı için The Turk’s Head’i tebrik ediyoruz, hak edilmiş.

“Bir kez daha, kısa listedeki her pub’ın adaylığını hak ettiği hararetli çekişmeli bir yarıştı.

“Şubemizde Merseyside’daki en iyi gerçek bira barlarından bazılarına sahip olduğumuz için çok şanslıyız.

“Bu kadar çok CAMRA üyesinin barların her birini ziyaret etmesi ve onları puanlaması, gerçek bir topluluk, sahiplik ve kaliteli ve genellikle yerel barlarda yerel olarak üretilen gerçek bira anlayışını gösteriyor.

“Barların kısa listeye girebilmesi için CAMRA üyeleri, yıl boyunca What Pub web uygulaması üzerinden biralarını puanlıyor ve en yüksek ortalama puanı alan publar, Yılın Pub’ı için kısa listeye giriyor. “Yarışan tüm barlarla gurur duyuyorum.”

Turk’s Head, St Helens and Districts Camera’nın 2008’de kurulmasından bu yana St Helens ve çevresinde Good Beer Guide’da yer alan tek pub’dır.

Turks Head şimdi Merseyside Pub of the Year yarışmasına yükselecek.

Birkaç gerçek bira barına sahip olmaktan gurur duyuyorum

St Helens ve Camra Bölgeleri başkanı Gillian Yates şunları söyledi: “Bu yıl kendi şubemizin 15. yıldönümü – daha önce Liverpool ve Camra Bölgeleri’nin bir parçasıydık.

“Bölgemizde gerçekten kutlayabileceğimiz bu kadar çok gerçek bira barının olması harika ve ne yazık ki yıllar içinde bölgemizde bazı barların kaybolduğunu görmemize rağmen, iyi satan yeni barlar da gördük. Kaliteli gerçek biralar .

“Bu yıl doğum günümüzü kutlamak için planladığımız pek çok aktivite ve etkinlik var, bu nedenle yakında daha fazla bilgi için sosyal kanallarımızı ve web sitemizi takip edin.”

Yılın Barı, Real Ale Kampanyası tarafından ilçedeki en iyi gerçek bira barına verilen yıllık bir ödüldür ve kısa listedeki her birahaneyi ziyaret eden CAMRA üyeleri tarafından oylanır ve sekiz alanda 10 üzerinden derecelendirmeleri istenir. . – bira/elma şarabı kalitesi; Gerçek Ale Tanıtımı/Bilgisi; personelin temizliği ve hijyeni; Mobilya/Kostüm & Dekorasyon; hizmet/alma/teslimat; sosyal odak ve bağlam; CAMRA’nın amaçlarına ve genel ahlak anlayışına ve değerine sempati duymak.

READ  Shore Club Turks ve Caicos "çok