Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Activision Blizzard “Overwatch 2 deneyimini yeniden canlandırıyor”

Activision Blizzard “Overwatch 2 deneyimini yeniden canlandırıyor”

Activision Blizzard, oynaması ücretsiz nişancı oyununun “yeniden canlandırılması”nın bir parçası olarak Overwatch 2'de “büyük değişiklikler” yapıyor ve bunun “PvP'yi daha ödüllendirici ve eğlenceli hale getireceğini” ve aynı zamanda “oyunculara daha fazla şeffaflık sağlayacağını” umuyor. oyun”.

içinde Samimi blogEkip onun “duyduğu” konusunda ısrar etti [the] Geçtiğimiz sekiz sezon boyunca rekabetçi oyunlara ilişkin oyunculardan gelen geri bildirimler ve becerilerinizi daha iyi geliştirmenize ve “rekabetçi sıralamalarda nasıl ilerlediğinizi görmenize” olanak sağlamak için “büyük güncellemeler” sunma planları var.


İzleme 2 | 9. Sezon: Şampiyonlar | Resmi duyuru

İzleme 2 | 9. Sezon: Şampiyonlar | Resmi duyuru.

Ekip, “Daha iyi, daha doğru bir sistem oluşturduk, aynı zamanda modern çöpçatanlara matematiksel karmaşıklığın ardındaki anlamı aktarmaya yardımcı olduk ve her maçta sıralamanızı nelerin etkilediğine dair net bilgiler sağladık” dedi.

“Duyduğumuz yorumlardan biri, yalnızca derecenizi bilmenin, derecenizin neden yükseldiği veya düştüğü hakkında hiçbir şey söylemediğiydi. Rekabetçi güncellemeler başlangıçta bir oyuncu olarak birden fazla maçtaki gelişiminizi yansıtan güncellemeler sağlamaya hizmet ediyordu, ancak amacı maç bazında daha fazla şeffaflık sağlayarak geri döneceğiz.” Her maçtan sonra sıralamanızı güncellemek ve her beceri bölümü arasında ne kadar ilerleme kaydettiğinizi veya kaybettiğinizi göstermek için.

Bu, son maçınızı etkileyen modların sıralama ilerleme çubuğunun altında görüntülenmesinin yanı sıra “her maç için eşleştirme sürecine şeffaflık sağlayacaktır.”

Ekip, “Geri bildirim, bu değişikliklerin arkasındaki itici güçtür ve artık her oyun için daha fazla bağlama sahip olduğunuza göre, rekabetçi oyun hakkındaki düşüncelerinizi duymak istiyoruz” diye ekledi.

“Overwatch 2 özünde rekabetçi bir oyundur, bu nedenle platformların ve rekabetçi sistemin mümkün olduğunca sezgisel ve erişilebilir olması önemlidir. Bu temel sistem değişikliklerine ek olarak, Pharah ve Junkertown'a da ince ayarlar getiriyoruz. Daha sonraki bir blogda ele alacağım.”

READ  Overwatch tam anlamıyla Brigitte'in cilasıdır

Overwatch 2 – Sezon 9: Champions'ın 13 Şubat'ta yayınlanması planlanıyor. Yeni sezon için planlanan diğer değişiklikler arasında yeni bir ilerleme sistemi, Büyük Usta'nın üzerinde tamamen yeni bir beceri seviyesi ve “savaş, kahramanların hayatta kalması ve pasif roller için büyük oynanış değişiklikleri” yer alıyor.

içinde Ayrı blogDirektör Aaron Keller, değişime yönelik itici gücün topluluğun kendisinden geldiğini söyledi ve şunu ekledi: “… […] Takımımızın vizyonuyla birlikte oyuncular [will] Oyunu herkes için daha eğlenceli ve zorlu hale getirin.”