Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Peki YouTube TV Super Bowl'u sizin için nasıl halletti? [Poll]

Peki YouTube TV Super Bowl'u sizin için nasıl halletti? [Poll]

NFL Super Bowl yılın en büyük canlı TV etkinliklerinden biri ve her geçen gün daha fazla insan geleneksel kablolu yayından çevrimiçi yayına geçiş yaparken YouTube TV, büyük maçı yayınlamak için birçok kişinin tercihi oluyor. Ancak bazıları için akış sorunları kaliteyi etkiliyor gibi görünüyor.

2024 NFL sezonu boyunca YouTube TV, oyun yayınlamanın başlıca yollarından biriydi. Bu elbette büyük ölçüde NFL Pazar Bileti'nin platform ayrıcalığı sayesinde, aynı zamanda çoklu görüntüleme ve daha fazlası gibi kullanışlı özellikler sayesinde. Çoğunlukla YouTube TV bu canlı etkinlikleri iyi yönetiyor gibi görünüyor.

Ancak 2024 Super Bowl için bazı kullanıcıların YouTube TV üzerinden izleme konusunda sorun yaşadığı görülüyor.

Reddit, Twitter/X veya başka bir yerden olsun, pek çok YouTube TV kullanıcısı rastgele arabelleğe alma, yayınların donması ve daha fazlası gibi çeşitli yayın sorunları yaşıyor gibi görünüyor. Sorunlar 4K yayında daha sık görülüyor, ancak aynı zamanda CBS Broadcast'ten standart yayında da yaşanıyor. Kendi deneyimlerimize göre, 4K yayında çok sayıda donma sorunu olduğunu fark ettik, ancak Nickelodeon'da yayın yapmak iyiydi (ve çok komik Sünger Bob şakalarıyla doluydu).

Elbette bu sorunların çoğu çoğunlukla ağdan ve yerel cihazlardan kaynaklanıyor olabilir. Ancak YouTube'un tarafında da kesinlikle bazı engeller var gibi görünüyor.

Senden ne haber? Super Bowl'u YouTube TV'de yayınlamada sorun mu yaşıyorsunuz?

FTC: Gelir elde etmek için otomatik ortaklık bağlantılarını kullanıyoruz. Daha.

READ  Nintendo Switch'teki MLB The Show 22, 30 fps oyun olarak ayarlandı, ancak hareket kontrolü değil