Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Adil bir şansı hak ediyoruz.”

“Adil bir şansı hak ediyoruz.”

Indiana Pacers koçu Rick Carlisle, Çarşamba günü playoffların ikinci turunun ikinci maçında New York Knicks’e 130-121 mağlup olan takımının performansından duyduğu memnuniyetsizliği dile getirdi.

“Küçük pazar ekipleri eşit fırsatı hak ediyor.” Gazetecilere anlattı Randevuyu tartışırken. “Nerede oynarlarsa oynasınlar adil bir atışı hak ediyoruz.”

O da dedi ki Pacers, Pazartesi günkü 1. Maç mağlubiyetinde 29 oyunun yanlış sayıldığına inanıyor ancak bunları NBA’e göndermemeye karar verdi.

Bu planlar ikinci maç için değişiyor, özellikle de başantrenörün sonlara doğru kovulmasından sonra.

Carlisle, “Bu çağrıları bu gece göndereceğiz” dedi. “New York, hazırlanın. Onları göreceksiniz.” “Adil bir şansı hak ediyoruz… Tutarlı bir denge yok ve bu hayal kırıklığı yaratıyor.”

Carlisle’ın da belirttiği gibi, Knicks fiziksel bir takım. Ayrıca bu seride Indiana’nın fizikselliğinin New York’tan daha sık ıslıklarla cezalandırıldığını söyledi.

Ancak Knicks’in 2. maçtaki 22-17 serbest atış avantajı pek de önemli değildi. Ek olarak Indiana çift haneli bir farkla öne geçti ve ev sahibi takımın dördüncü çeyrekte OG Anunoby’den yoksun olmasına rağmen bu avantajı kullanamadı. hariç tutmak Diz arkası yaralanmasıyla.

Bir de ilk yarının çoğunu soyunma odasında geçiren Jalen Brunson vardı. Sağ ayak ülseri. Bu sakatlıklara rağmen Pacers dokuz sayı farkla kaybetti ve son açık, skorun bir ya da iki çağrıya düşmediğini gösteriyor.

Ancak bu, kısmen kötü hakemliğin neden olduğu ilk maçtan kaynaklanan kalıcı bir hayal kırıklığı olabilir.

NBA’de son iki dakika rapor Bu yarışma, maçın berabere kaldığı son dakikada hakemlerin Aaron Nesmith’e faul için düdük çaldığını ortaya çıkardı. Indiana top kaybı ve liderliği ele geçirmek için potansiyel bir fırsat yakalıyor gibi görünüyordu, ancak Knicks topu elinde tutmayı başardı.

READ  Klay Thompson, Warriors Lakers'ı 1-1 berabere bıraktı

Donte DiVincenzo, topu aldıktan sonra attığı üç sayılık basketle takımını iyice öne geçirdi.

Hakem Zach Zarba itiraf ediyorum Bu bir fauldü ancak vurulan top ihlalleri incelenemez.

Hakem ilk maçtan sonra ikinciye göre daha fazla bir hikaye yaşadı, ancak Carlisle ikinci sonuçtan sonra mutsuz kaldı.