Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Aishwarya Rai Bachchan kırmızı halıda Sabyasachi değil, tasarımcı Desi giyiyor

Cannes 2022: Aishwarya Rai Bachchan kırmızı halıda (Resim kaynağı: AFP)

Aishwarya Rai Bachchan, Perşembe günü Cannes Film Festivali’nde ikinci kez kırmızı halıda göründü ve bu görünüm, ilk çıkışıyla neredeyse aynıydı. Cannes kırmızı halı emektarı Ashe, tasarımcı Gaurav Gupta’nın imzası tarzında mimari pileli bir elbise giyerek ortaya çıktı. Soluk pembe ve gümüş çizgili elbise, omuzları açık bir tasarım unsuruna sahiptir ve Aishwarya’nın başının arkasında bir tür dev hale şeklindedir. Dramatik önlükler söz konusu olduğunda, bu elbise oldukça yüksek oktanlıdır. Aishwarya Rai Bachchan, film gösterimine katılıyor Armagedon ZamanıMinimal takılar, yumuşak makyaj ve sade saç modeli ile ekstrem görünümü süsleyin.

mg8pvnig

Aishwarya Rai Bachchan, Cannes’daki kırmızı halıda (Resim Kaynağı: AP)

Aishwarya Rai Bachchan, şapkalarından tavşanları modaya uygun bir şekilde çıkarıyor – bu yıl Cannes’da şimdiye kadarki tüm görünümleri sadece bir hit olmakla kalmadı, aynı zamanda Elie Saab ve deniz kızı silüeti nedeniyle konfor alanının dışında kaldı. . Ayrıca Sabyasachi olmayan Hintli bir tasarımcıyı Cannes’da kırmızı halıda görmek canlandırıcı diyebiliriz.

Aishwarya’nın ilk kırmızı halı görünümü, 3 boyutlu çiçekli siyah bir Dolce ve Gabbana elbisesiydi. Süper grup interneti ikiye böldü.

Aishwarya’nın bu yılki Cannes Film Festivali’ndeki ilk kıyafeti de polarize oldu – uyumlu platform ayakkabılarla fuşya Valentino tulum. Sosyal medyada çok az sevgi gördü.

Aishwarya Rai Bachchan, 20 yıldır Cannes Film Festivali’ne çoğunlukla L’Oreal kozmetiklerinin elçisi olarak katılıyor. Önceki yıllarda olduğu gibi, ona kızı Aradia ve kocası Abhishek Bachchan eşlik etti.

Bu yıl Cannes’daki Hintli grup oldukça büyük – Aishwarya dışında, Deepika Padukone jüri üyesi olarak orada ve ayrıca katıldı Armagedon Zamanı Tarama. Aktrisler Pooja Hegde ve Tamana Bhatia da Cannes’da Hina Khan, Heli Shah, Ar Rahman, R Madhavan ve diğer yıldızlar olarak yer alıyor.

READ  "Bence bu komik değil."