Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘As the World Turns’ ve ‘One Life to Live’ aktrisi Marni Schulenberg 37 yaşında öldü.

'As the World Turns' ve 'One Life to Live' aktrisi Marni Schulenberg 37 yaşında öldü.

37 yaşındaydı.

Menajeri Kyle Locker CNN’e verdiği demeçte, “As the World Turns” filminde Alison Stewart’ı ve yeniden “One Life to Live”da Jo Sullivan’ı oynayan Schulenberg’in Salı günü öldüğünü söyledi.

Schulenberg ve kocası aktör Zach Rubidas, iki yıl önce kızları Coda’yı karşıladı.

36. doğum günümün arifesinde, birkaç Bloody Marys içecek bir yer aramak yerine (doğum günlerimde her zaman Bloody Marys, tekneler ve ıstakoz bulunur, belirli bir sırayla değil), aynı soruyu defalarca tekrar ederdim. head: “Kişi doğum gününü bir bebekle nasıl kutlar? Küresel bir pandeminin ortasında yeni, evre 4 metastatik üçlü negatif inflamatuar meme kanseri teşhisiyle yüzleşirken?”

Eski bir jimnastikçi olan Schulenberg, Barnstable, Massachusetts’te büyüdü ve The Morning Call’ı 2012’de anlattı Boston’daki okula gitme planlarının, yayınlanmış bir oyun yazarı olan ağabeyi Joss’un onu mezun olduğu okul olan Desales Üniversitesi’ne götürmesinden sonra raydan çıktığını ve burada kampüse aşık olduğunu söyledi.

Ayrıca okulda başka bir tür aşk buldum, kampüste rehber olarak çalışırken Rubidas’la orada tanıştım.

Schulenberg okuldayken çalıştı ve 2006’da mezun olduğu As the World Turned’daki rolü kaptı.

2013’te “One Life to Life” yeniden başlatılmasında web’de görünmeye devam etti.

Cumartesi günü 38. doğum gününü kutlayacak olan Schulenberg, Broadway’de de şarkı söyledi ve aralarında “Blue Bloods” ve Showtime’ın son çıkan “City on a Hill” adlı televizyon dizilerinde de yer aldı.

Kanserle mücadelesini sosyal medyadan ve yazılarından paylaştı. Doğrulanmış Instagram hesabındaki bir Anneler Günü gönderisinde Bu ayın başlarında oksijenle hastaneden eve gönderildi.

Kendi kızı ve anne kızı Candice’i gösteren bir dizi fotoğrafın başlığına yazdı. “Annemin bana açıkladığı gibi ona bu dünyada şefkat, güç, canlılık, mizah ve neşe ile nasıl hareket edeceğini göstermek istiyorum.”

READ  "Cennette Lisans", "Abbott", "Big Sky - Son Tarih