Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Aktör Bill Murray, Mattapoisett’teki Türkiye’nin Deniz Ürünleri’ni ziyaret etti ve personelle birlikte poz verdi

Aktör Bill Murray, Mattapoisett’teki Türkiye’nin Deniz Ürünleri’ni ziyaret etti ve personelle birlikte poz verdi

Bill Murray her gün kapıdan içeri girmiyor – bu yüzden Turk’s Seafood Market & Sushi’deki personel geçen hafta sonu şansı yakaladı.

Personel üyesi Cassie Raposo, MassLive’a verdiği demeçte, Pazar günü, küçük ekran oyuncusu Marion’da bir arkadaşıyla bir golf kulübünde bulunduktan sonra Mattapoisett restoranına girdi. Bir arkadaşının akşam yemeği için Türkiye’ye gelmesini önerdiğini söyledi.

Murray, 13 kişiyle birlikte Pazar günü akşam 7 civarında geldi. Raposo ve Kim adını verdiği başka bir sunucu, yemek yiyenlerde suşi ve tatlı yerken bekledi.

Raposo, “Onları buraya neyin getirdiğini bilmiyorum, ama diğer adamın restorana gelme önerisini ve Marion’un Mattapoisett’e gerçekten yakın olduğunu tahmin ediyorum,” dedi.

Raposo konuşmaktan mutlu olduğunu söyledi. Personelin yemeğini bitirene kadar onunla konuşmak için beklediğini, ancak gece boyunca restoran misafirleri tarafından yaklaşıldığını söyledi. Raposo, Murray’in yemekten sonra personelle fotoğraf çektirdiğini söyledi.

“Yemek yerken ben ve Kim dışında kimse ona gitmek istemedi çünkü onu bekliyorduk. Yemek alanındaki bazı müşteriler ona doğru gitti ve gerçekten çok hoştu. Herkesle fotoğraf çekiyor ve onlarla konuşuyordu. ” Raposo MasLive’a söyledi.

Bill Murray, Türkiye’nin deniz ürünleri sahnesini keşfediyor ve baş suşi şefiyle poz veriyor. (Nezaket/Türk Deniz Ürünleri)

Bu, bir ünlünün Massachusetts restoranına ilk gelişi değil.

Aerosmith’ten Steven Tyler ziyaret etti Island Creek istiridyeleri Haziran sonunda Duxbury’de hayranlarla birkaç fotoğraf çekme fırsatım oldu. Tyler ayrıca Boston’daki The Parking Crab ve 53’üncü Hanover’daki Alba da dahil olmak üzere diğer Massachusetts restoranlarını ziyaret etti.

İlgili İçerik:

READ  Türk Telekom, 4G / 5G açık vRAN pilotu için Mavenir ve ComPro'yu seçti