Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lüks yaşamın en çok aranan örneği Grace Körfezi’ndeki And Dağları, Turks ve Caicos Adaları

Regency-Christie’s tarafından sunuldu Uluslararası Gayrimenkul.

Andaz Turks ve Caicos Adaları Grace Körfezi: Çıplak ayakla şık bir atmosfer
Stili, gelişmişliği ve bireyselliği benimsiyoruz.

Providenciales, Turks ve Caicos Adaları, 13 Ekim 2023 /PRNewswire/ — Merakla beklenen Andaz Turks & Caicos için heyecanlıyız Grace Körfezi 2025’in sonlarına doğru Grays Bay’in güzel kıyı şeridini süsleme yolunda ilerliyor. Bu özel mülk Hyatt’ın ilk çıkışına işaret ediyor. Karayipler Ancak Andaz markalı rezidanslara ilk bakış bu zarif bölgede.

Andaz Turks ve Caicos Adaları, Grace KörfeziŞüphesiz son yıllarda piyasaya çıkan en çarpıcı mülklerden biri

Naiplik-Christie’s Uluslararası GayrimenkulLüks emlak piyasasında lider olan seçkin Andaz Turks ve Caicos Brokerage, bu yaz inşaatın başlamasından bu yana talepte bir artış gördü. Robert GreenwoodChristie’s Regency Direktörü ve Ortağı Uluslararası GayrimenkulAndaz Residences’ın benzersiz çekiciliğini vurgulayarak, “Şimdi Turks ve Caicos Adaları’na yatırım yapmak için harika bir zaman ve bu proje çok çeşitli ünite boyutları ve fiyat noktalarına sahip ve birçok farklı alıcının pazara girmesine olanak tanıyor.”

“Andas Turks ve Caicos Adaları, Ann Grace Körfezi, şüphesiz son yıllarda piyasaya çıkan en çarpıcı mülklerden biridir. Otel tatil sektörünün önde gelen isimlerinden birinin güzel mimarisiyle birleştirilmiş yeni envanter sunuyor. “

Konut satışlarında önemli bir büyüme görüldü ve satılan toplam envanterin %40’ı ve üzeri oluştu. 50 milyon dolar Ağustos başından itibaren satışta. Kraliyet mücevheri de dahil olmak üzere üç çatı katı listesi – bir 8 milyon dolarDört yatak odalı köşe ünitesi şimdiden seçici sahiplerini buldu.

Tesisin 73 dairesi düşünceli bir şekilde fiyatlandırılmıştır 500.000$580 metrekarelik okyanus kıyısındaki bir stüdyodan 6.411 metrekarelik dört yatak odalı bir çatı katına kadar spektrumu kapsıyor. Bu ileri tasarım rezidansları, plaj yaşamının güzelliğini çağdaş iç tasarımla kutluyor. Grace Körfezi.

READ  UK Turk Çalma Listeleri Nasıl Kurulur Cody Addon 2022 İpucu

Greenwood ekliyor: “DENİZE SIFIR İKİ YATAK ODALI SON DAİRE PENTHOUSE, FİYAT 3,5 milyon dolarGeniş bir çatı terası, turkuaz suların panoramik manzarası, uşak hizmeti ve sahiplerinin parmaklarının ucundaki beş yıldızlı olanaklarla alıcılar için olağanüstü bir fırsat. Çatı terası, panoramik manzaralı, gökyüzündeki bu eşsiz villayı gerçekten ön plana çıkarıyor.”

Andaz Turks & Caicos’un sahipleri, birinci sınıf yemek seçenekleri de dahil olmak üzere tesisin hizmet ve olanaklarına tam erişim hakkına sahiptir. turşu ve tenis kortları, açık/kapalı spa, yoga ve fitness olanakları, özel lüks konsiyerj hizmetleri ve olağanüstü Çocuk Kulübü.

Her rezidans, tesise kusursuz bir şekilde entegre edilmiştir ve anahtar teslimi otel yaşamının rahatlığını sunmaktadır. Otelin gecelik kiralama envanterinin bir parçası olarak, mülk sahipleri, Hyatt tarafından ustalıkla yönetilen faaliyetlerle, konutlarını yapılandırılmış bir kiralama programına yerleştirme seçeneğine sahiptir. 20’den fazla yurt içi ve yurt dışı uçuşla erişilebilen Andaz Turks & Caicos Grace Körfezi Seçkin tatil evi sahiplerinin tercih ettiği bir destinasyon ve yatırım seçeneği olmaya hazırlanıyor.

Naiplik Hıristiyanları Hakkında Uluslararası Gayrimenkul
Christie’s Uluslararası Gayrimenkul yaklaşık 50 ülke ve bölgede önde gelen bağımsız aracı kurumlardan oluşan, dünyanın önde gelen lüks gayrimenkul markası ve ağıdır. Yalnızca davetle girilebilen ortaklık ağı ve Christie’s’in dünyaca ünlü sanat ve lüks işletmesiyle olan yakın ilişkisi sayesinde Uluslararası Gayrimenkul Konut emlak piyasasının en ileri noktasında küresel müşterilere benzersiz hizmetler sunmak.

Daha fazla bilgi veya konut satışı sorularınız için lütfen bizi ziyaret edin Andas Turks ve Caicos Adaları Veya iletişime geçin Robert Greenwood (649) 432-7653’te.

Takip etmek @Regency Christie’s Emlak Instagram’da ve fotoğrafları # Whereluxurylives etiketiyle etiketleyin

sion Multimedya indirmek için orijinal içeriği görüntüleyin:https://www.prnewswire.com/news-releases/the-andaz-turks–caicos-at-grace-bay-a-highly-anticipated-paradigm-of-luxury-living-301955589.html

READ  Raghav Satta bir gösteri durdurucu oldu! Aam Aadmi Partisi'nin genç Türk Lakme'si Moda Haftası'nda rampada yürüyor - Videoyu izle

Provenance Regency-Christie’s Uluslararası Gayrimenkul