Aralık 1, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Taylor Tomlinson, ‘Colbert’ten sonra yeni CBS gece şovuna ev sahipliği yapacak

Taylor Tomlinson, ‘Colbert’ten sonra yeni CBS gece şovuna ev sahipliği yapacak

Gece geç saatlerde yayınlanan televizyon ortamında büyük bir değişim yaşanırken, 29 yaşındaki stand-up komedyeni Taylor Tomlinson, “Şu andan itibaren” zaman dilimini devralacak.Stephen Colbert ile Geç Gösteri“CBS’de. Bu hamle onu yalnızca televizyonda gece geç saatlerde yayınlanan bir programda çalışan tek kadın yapmakla kalmıyor, aynı zamanda son yirmi yılın en genci yapıyor.

Tomlinson, 2013’te Comedy Central’da prömiyeri yapılan ve dört yıl sonra iptal edilen “@midnight With Chris Hardwick” dizisinden esinlenen “After Midnight”ın sunucusu olacak. Hardwicke’in sunuculuğunu yaptığı bu gösteride bir dizi storyboard yer alıyordu.

Yeni dizinin yönetici yapımcıları arasında Çarşamba günü programıyla ilgili haberi açıklayan Stephen Colbert de yer alıyor. Tomlinson 2024’te başlayacak.

Los Angeles’ta yaşayan komedyen, film ve televizyon sektörüne yeni adım atmış olsa da kısa sürede ülkenin en tanınan ve popüler stand-up sanatçılarından biri haline geldi. iki Netflix özel programı. “Çeyrek yaşam krizi” Ve “Kendine bir bakŞu anda büyük tiyatrolarda dünya turnesine çıkıyor.

Gençken performans sergilemeye başladı ve erken yaşlarda kilise turunda çaldı. Netflix’teki büyük çıkışı, 2018’deki “The Comedy Lineup” adlı 15 dakikalık dizi sayesinde gerçekleşti. Bir sonraki özel yayını Şubat ayında yayın hizmetinde yayınlanacak.

Tomlinson, James Corden’ın bu yılın başlarında “The Late Late Show”dan emekli olmasıyla boşalan pozisyonu dolduruyor. Ondan önce Craig Ferguson ve Tom Snyder, The Late Show With David Letterman’ın ardından yayınlanan programların sunuculuğunu üstleniyorlardı.

Televizyonda bu tür fırsatlara sahip olan kadınların listesi çok kısa. Joan Rivers, modern çağın ilki oldu ve 1986’da kısa ömürlü Fox dizisinin sunucusu oldu. 2019’da Lilly Singh, NBC’nin Late Late Night programından Carson Daly’nin yerini aldı. Ancak Bu program 2021’de yayından kaldırıldığında, televizyon ağı yalnızca erkeklerin kulübü haline geldi.

READ  Matthew Morrison, 'SYTYCD'den Çıkarılması Hakkında Konuştu - Son Tarih