Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Albaraka Türk Katılım Bankası: 03.03.2022 Albaraka Türkiye’den KOBİ’lere Özel Destek Kampanyası!

28 Şubat 2022

basın bülteni

Özel Destek Finansman Kampanyası

Albaraka Türk’ten KOBİ’lere!

Türkiye’nin ilk katılımcı bankası Albaraka Türk, KOBİ’lere özel destek finansman kampanyasını duyurdu. KOBİ finansmanı, %1,89’dan başlayan getiri ve 36 aya varan vade seçenekleriyle KOBİ’lerimiz için uygun maliyetli fonlara erişimi destekler.

Katılım Bankası’nın öncülerinden Albaraka Türk, yeni destek finansman kampanyasının detaylarını paylaştı. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin yatırımlarına katkı sağlamayı hedefleyen KOBİ Destekleme Fonu, KOBİ’leri uygun getirilerle desteklemektedir.

KOBİ’lere özel sağlanan KOBİ destek fonu ile 1.000.000’a kadar 36 aya varan vadelerle denenebiliyor. KOBİ Destek Finansmanı, 12 ay vade ile %1,89 ve 13-36 ay vade ile %2,05 kar marjı ile desteklenecektir.

KOBİ destek fonlarından yararlanan işletmeler Alberga Türk’ün özel hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Ücretsiz bankacılık, özelleştirilmiş platin kart, işletmeye özel kartvizit ve Logo, Micro, Yumsoft ve PsimHzap ile uyumlu ücretsiz muhasebe entegrasyonları.

KOBİ Destek Finansman Kampanyası için hızlı bir şekilde başvurabilirsiniz. www.albaraka.com.trWeb sitesinden ve şubelerden.

inkar

Albarga Türk Kadılım Partner A.Ş. Bu içeriği gönderdi 03 Mart 2022 Ve burada yer alan bilgilerden münhasıran sorumludur. Tarafından dağıtıldı GenelDüzenlenmemiş ve değiştirilmemiş, 03 Mart 2022 14:10:11 UTC.

READ  Grand Durk, Aralık 2021'in başlarında nakliye için yeniden açılacak