Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Turks ve Caicos Adaları için Yeni Nakliye ve Otel İyileştirmeleri – Cruise Business Haberleri

Turks ve Caicos Adaları turizm otoritesi Turks ve Caicos Adaları Turizm Kurulu, Aralık 2021’de Grand Turk Cruise Center’a 25 milyon dolarlık yatırım ve gemiye dönüş yapacağını duyurdu. Ayrıca 2021’den 2023’e kadar adalara bir basın açıklaması, Luxury The Ritz-Carlton, Grace Bay Resorts, Andos ve daha birçok mülk tanıtılacak.

” Turks ve Caicos Adaları Turizm Kurulu, yolcu gemilerinin dönüşüne hazırlanmaktan memnuniyet duyuyor ve seyahat etmeye değer birçok yeni otel ortağını portföyümüze davet ediyor, ayaklarımız lükse sadıkken dünya standartlarında bir destinasyon olarak konumumuzu daha da güçlendiriyor. Roots Turks ve Caicos için,” dedi Ewing.

“Bu merakla beklenen açılışlar, yalnızca olağanüstü konaklama değil, aynı zamanda yenilikçi yemek pişirme alanları, kaplıcalar, etkinlikler ve eko-turizmdeki yeni gelişmeler sunarak çeşitli konukları cezbetmektedir. Yeni ve geri dönen ziyaretçiler için benzersiz bir tatil deneyimi sunmaya devam edeceğini umuyoruz. tatil deneyimleri arıyorum” diye ekledi.

Bir basın açıklamasına göre, Turks ve Caicos Adaları hükümeti, Carnival Corporation ile 25 milyon doları temsil eden bir geliştirme anlaşması aracılığıyla “Cruise ve Grand Turkey limanlarında altyapı geliştirmeye büyük yatırım yapıyor”.

Fonlar, bir satıcı piyasasına dönüştürülecek mülkün satın alınması için kullanılacaktır; Denizcilik endüstrisine bağlı satıcılara uyum sağlamak için ek varlıkların satın alınması ve yükseltilmesi; Su sporları operatörleri için yüzer iskele kurulması; Denizcilik endüstrisini ve diğer girişimleri canlandırmaya yardımcı olmak için su sporları ve golf kartı operatörlerinden plaj satıcılarına ve düğün planlayıcılarına kadar nitelikli operatörlere 1 milyon dolara kadar hibeler.

Turks ve Caicos Adaları’nın yeni ve gelecek tatil köyleri, bir ila altı yatak odalı dairelerden iki ve üç ve dört yatak odalı tatil köylerine, çok katlı çatı katlarına veya kilometre taşı karşılaşmalarına uygun çok kuşaklı ailelere kadar uzanmaktadır.

READ  Kuveyt Türk'ün katkılarıyla Üsküdar'da "Gelenekten Gelenler" sergisi açıldı

Yeni gelişmelerin duyurusu, 2021’in kayıtlara geçen en yoğun yazlardan biri olduğunu gösteren ön ziyaretçi rakamlarının açıklanmasını takip ediyor. 2019’daki salgın öncesi rakamlarla karşılaştırıldığında, hedef Haziran’da yüzde 18 artışla 54.188 ziyaretçiye, Temmuz’da yüzde 19 artışla 56.022 ziyaretçiye, Ağustos’ta yüzde 15 artışla 41.734 ziyaretçiye yükseldi.

Turizmin büyümeye devam etmesi beklenirken, bu yeni ve gelecek açılışlar, yerel halkın yanı sıra çeşitli oteller, restoranlar ve ziyaretçiler için deneyimler sunuyor.

Turks ve Caicos Adaları Turizm Kurulu, dokuz büyük ada ve yaklaşık 40 küçük ada ve ıssız getto ile yeni bir vücut alanı, dış ortam, mahremiyet, geniş tatil yeri konaklama ve fiziksel mesafe paradigmasında seyahat etmenin güvenli olduğunu söyledi. Özel villalarda ve özel adalarda tatiller. Caicos’taki Türklerin ve yerel yetişkinlerin yüzde 70’inden fazlası Pfizer-Bioentech aşısıyla tam olarak aşılanmıştır ve bu da onu dünyanın en çok aşı yapılan ülkelerinden biri haline getirmektedir.

Ayrıca, 16 yaş ve üzerindeki tüm ziyaretçiler, hedefe girmeden önce aşı kanıtı göstermelidir.