Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Albaraka Türk Katılım Bankası: 13.01.2022 Albaraka’da dijital kanallardan jetonlu TL katılma hesabı!

basın bülteni

13 Ocak 2022

Albaraca’da dijital kanallardan “Döviz Menkul Kıymet Katılma Hesabı” açma imkanı

Türkiye’nin ilk katılımcı bankası Albaraka Türk, müşterilerine dijital kanallardan “Döviz Korumalı TL Katılma Hesabı” açma fırsatı sunuyor. Banka müşterileri, “Döviz Korumalı TL katılma hesabı” açarak kâr payı almaya devam ederken, aynı zamanda artan altın ve döviz kuru karşısında kazançlarını korumaya devam edecek.

Bu doğrultuda hayata geçirdiği ürün ve uygulamalarla, dünyanın en iyi katılımcı bankası olma ve müşterilerinin hayatını kolaylaştırma misyonunu sürdüren Alberga Türk, müşterilerine bir adım öteye gitme ve para birimi açma fırsatı sunmuştur. Dijital kanallar tarafından korunan TL katılma hesabı. Albaraka Para Korumalı TL Katılma Hesabı ile banka müşterileri, Türk lirası birikimleri için temettü almaya devam ederken, kazançlarını altın ve döviz kurlarına karşı korumuş olacak.

Al Faraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Mohamed Fati Yorulmas konuyla ilgili şunları söyledi:

Albaraka Türk olarak “Döviz Teminatlı TL Katılma Hesabı” ürününe verdiğimiz destek ile müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz.Bu ürün ile müşterilerimiz birikimlerini altın ve dövizdeki olası artışlara karşı koruyabilirler.Müşterilerimiz teminatlı dövize geçiş yapabilirler. İnternet ve mobil şubelerimizi ve şubelerimizi kullanan TL hesapları ve Albergas dışı her yerden görüntülü görüşme ile Albarca ailesine katılabilir.”

Albaraka Türk, yeni Döviz Korumalı TL Katılma Hesabı ile müşterilerin altın ve döviz kurlarındaki dalgalanmalardan dolayı mağduriyet yaşamamasını sağlarken, müşteriler 3, 6 ve 12’de ilgili hesapları açabilmektedir. Bu hizmetten yararlanmak için şubeye gitmeden dijital kanallardan vade ay vade. Katılımcı bankanın politikaları gereği üründen sadece yurtiçi müşteriler faydalanabilir ve vade sonunda getiri oranı belirlenir. Vade sonunda ürüne özel stopaj oranı sıfır (0), hesap açma alt limiti 250 olacak ve hesapla ilgili tüm masraflar TL üzerinden yapılacaktır.

Üründen yararlanmak isteyenler Albaraka Türk dijital kanallarından ilgili hesap açabilir veya aşağıdaki linkten giriş yaparak başvuruda bulunabilirler.

https://www.albaraka.com.tr/tr/bireysel/hesaplar/katilma-hesaplari/kur-korumali-tl-katilma hesabi

Sadece hizmet için

Kişisel veri yok

READ  Türk Fortune, İstanbul'daki BTC-IST 2023 Bitcoin etkinliğine konuşmacı olarak davet edildi