Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Thomas e. Dirk – Brainert Dispatch

Eskiden Deerwood’lu olan 77 yaşındaki Thomas Eugene Dirk, 6 Aralık 2021’de Minnesota, Montevideo’daki Brookside Senior Living’de Alzheimer hastalığından öldü. 1 Haziran 1944’te Albert ve Mildred (Anderson) Dirk, Princeton, Minnesota’da doğdu. 1962’de Crosby-Ironton Lisesi’nden mezun oldu. Son sınıfın ikinci yarısında Hallett İnşaat Şirketi’nde çalışmaya başladı ve 25 yıldan az bir süre veri işleme müdürü olarak çalıştı. Ayrıca Ulusal Muhafızlarda görev yaptı. 1966’da Sylvia “Chick” Thomson ile evlendi ve bu birliktelikten iki oğlu oldu. Evlerini Snake Lake’in güney tarafına inşa ettiler. Hallett İçişleri Bakanlığı 1986’da kapandığında Tom, Iowa, Pune’daki bir şirkette bir pozisyon teklif etti, ancak ailesinden başka bir eyalete taşınmasını istemek istemedi. 1987’de Minnesota, Breezy Point’teki Breezy Point Resort’ta bir pozisyonu kabul etti. 1998 yılında, o ve bir meslektaşı, bir emlak yönetim şirketi sahibi oldular ve onu kurdular. 2017 yılında emekli olana kadar orada çalıştı. Daha sonra Denise Clark ile evlendi ve ölümüne kadar Montevideo, Minnesota’da yaşadılar.

Tom açık havayı severdi. Kar arabası ve aile kampı, 1970’lerde ve 1980’lerde favorileriydi. Ancak avcılık, gerçekten onun yaşam boyu süren tutkusu. Tom kariyerinin her enkarnasyonunda yaptığı işten zevk aldı.

Tom iki oğluyla birlikte yaşıyor; Deerwood’dan Jeff Durk ve Crosby’den Brandon (Damat Sally Oran); Bir torunu, Cassandra (Mitch) Circle Pines’ın Satıcısı; Üç torunu, Fargo’nun Altın Durk’u, Kuzey Dakota, Crosby’den Caden Durk, Crosby’den Carson Durk. Circle Pines’ın büyük torunu Liam Goodsman; Gelin, Crosby’den Amy Lundgren; Kayınbiraderi Rudy (Cinde) Crosby’den Thomson; Kayınbiraderi, Rochester, Minnesota’dan Francis Durk. Eski karısı ve iki çocuk annesi Crosby’nin Chick Durk’u, şimdiki karısı Montevideo’lu Denise Clark, bir yeğeni ve birkaç yeğeni tarafından hayatta kaldı.

Ailesi ve ağabeyi Gary Dirk tarafından ölümden önce geldi; Ve kayınvalidesi Gerald ve Julia Thompson.

READ  Turks & Caicos Adaları, bu Ağustos ayında 65. Karayip Amatör Golf Şampiyonası'na ev sahipliği yapacak.

9 Ocak 2022 Pazar günü, Crosby’deki Coop Cenaze Evi’nde 13:00 – 16:00 saatleri arasında bir anma töreni yapılması planlanıyor.