Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Alexia Putillas, Kadınlar Ballon d’Or’u yeniden kazandı

Ballon d'Or 2022

bu 2022 Ballon d’Or ödülü Parti nihayet burada, uzun zamandır beklediğimiz ödülle bir başka sezon için bize verildi, ancak bir bükülme ile. Bu ödül, bir önceki takvim yılına kıyasla futbolun son sezonunun esasına göre ilk kez verilecek. bu Ballon d’Or ödülü Parti saatinde başlayacak 19:30 GMTParis’teki Théâtre du Chatelet’te.

Fransız başkentinde olmak iyi, Karim Benzema Gibi rekabetle karşı karşıya olmasına rağmen güçlü bir adaydır. Robert lewandowski Ve Kylian Mbappe Ayrıca karışımda. 2005’ten bu yana ilk kez yedi kez şampiyon olan Leo Messi’nin favoriler arasında yer almaması, Cristiano Ronaldo’nun ise favoriler arasında yer alması ancak kazanma şansının olmadığı düşünülüyor.

2022 FIFA Ballon d’Or için kırmızı halıda adayların geçit töreni

Yıldızlar, kırmızı halıyı geçtikten sonra Paris’teki Théâtre du Châtelet’in içinde toplanmaya başladı bile. Kevin De Bruyne ve Sadio Mane’nin beğenilerinin yanı sıra favori Karim Benzema da mevcut.

Tüm ışıklar açık Karim Benzema. Real Madrid oyuncusunun Pazartesi günkü galada Ballon d’Or’un galibi olacağına inanan pek çok kişi var.

Eğer öyleyse, Küba, Platini, Papin ve Zidane’den sonra kazanan beşinci Fransız oyuncu olacaktı. Şampiyonluğu kazanan son Fransız oyuncu 1998’de sonuncusuydu.

READ  Steelers, 2022 NFL Draftının 52. seçimiyle Georgia WR George Pickens'ı seçti