Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gerrit Cole, kazananın her şeyi aldığı bir hesaplaşma ortamında Yankees’in Muhafızlara karşı toparlanmasına yardımcı olur ve yardımcı olur.

Gerrit Cole, kazananın her şeyi aldığı bir hesaplaşma ortamında Yankees'in Muhafızlara karşı toparlanmasına yardımcı olur ve yardımcı olur.

Gerrit Cole Üzerine düşeni yaptı. bu yankiler As, yedi vuruş attı ve yalnızca iki vuruşun boyun eğdirilmesine izin verdi Cleveland Muhafızları, 4-2, Major League Championship Game Series 4’te ve Pazartesi gecesi Beşinci Oyunda kazananın hepsini alır. Galip karşı karşıya gelecek Houston Astros ALCS’de.

Seride Yankees’i yükselten tanıdık bir dizi karakterdi. Yankees’in serideki galibiyetlerinin her biri Cole’a verildi. Ve Harrison Bader Suçu New York’a geri getiren Homer’ın iki koşu kemeri, serideki üçüncü filmi. Yankees erken gol attı Cal QuantrellSonra Cole oradan aldı. Üçüncü ve dördüncü yarıda birer koşuya izin verdi, ancak onu beladan uzak tuttu ve antrenör Aaron Boone’a umutsuzca ihtiyaç duyduğu uzunluğu verdi.

Boone, Clay Holmes’a döndü ve Yankees’in 3. Oyundaki dokuzuncu erimesi sırasında kullanmayı reddettikten sonra golsüz bir lastik aldı. Andy Peralta Kazan kapandı.

Cleveland, ilk altı vuruştan en az bir vuruş aldı, ancak sadece Josh NaylorHomer, birincil ek sınıfın dördüncüsündeydi. Hiçbir şey değilse bile, kurallar etrafında unutulmaz bir yolculuktu. Naylor, bir partide ilk kez “Shake Baby” etrafında patladı.

Şimdi, bir saniye sonra, seri çok önemli bir Maç 5 için Pazartesi günü hızla Bronx’a geri dönecek. Her iki takımın da Bullpen Games’i kullanması bekleniyor. İkinci maçı yağmur nedeniyle ertelenen Yankees oyuncusu Nestor Curtis Jr., çok rollü bir görev için uygun olabilir. Cleveland birden fazla rol için bir marş kullansaydı, muhtemelen Aaron Seval olurdu.

bu 2. maç ertelendi onun Yaralı Yankees, Cleveland Relief Corps ve tamamen silahlı Terry Francona’ya karşı zorlu bir gösteri yaptı.. Dublörü cumartesi gecesi oynadım. Guardians Playoff Şampiyonu Oscar Gonzalez Dokuzuncu turda Yankees’in orta sıkletlerine karşı bir koşu, tek bir vuruşla sona erdi.

READ  Vladimir Putin, Ukrayna'nın işgali nedeniyle judo unvanını elinden aldı

Oyun 5, TBS’de Pazartesi günü saat 19:07 ET’de oynanacak.

[Full updated MLB playoff TV schedule]

Ana Ekim olaylarını takip etmeniz mi gerekiyor? Seni korudum.