Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Yankees vs. Guardians: zaman, sürahi, TV kanalı, tahmin, ALDS Game 5 canlı, yağmur sonrası oranlar

Yankees vs.  Guardians: zaman, sürahi, TV kanalı, tahmin, ALDS Game 5 canlı, yağmur sonrası oranlar

2022 MLB sezon sonrası LDS Turu bizi bir maçla kutsadı. Aynı gün NLCS başlar ve bu iki takımdan birinin ALCS’deki Astros ile karşılaşmasından önceki gün.

Tüm sezon sonrası programını buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.Ve Bu, 2022 niteleyici parantez. Şimdi 5. Oyunun önemli noktalarına geçelim.

nasıl izlenir

Tarih: 18 Ekim Salı | zaman: 16:07 Doğu saati
AlanYankee Stadyumu (Bronx, New York)
TV kanalı: TBS, MLB Ağı (İspanyol Yayıncılığı) | Canlı yayın: TBS uygulaması, fuboTV (ücretsiz deneyin)
Olasılık: TBD (Caesars Sportsbook aracılığıyla)
Başlangıç ​​sürahileri: NYY: Nestor Cortes (12-4, 2.44), CL: TBD

Ön izleme

İlk olarak, bu oyunların ne kadar iyi performans gösterdiğine ve rekabetçi olduğuna işaret edelim. Yankees, Guardians’ın 13’üne 15 sayı attı. Ve bir maç ekstra koşulara gitti. Hiçbir patlama olmadı, en büyük marj Yankees’in Oyun 1’i üç koşuyla kazanmasıydı. Burada daha fazla drama bekleyin, büyük olasılıkla daha sonraki rollerde ve hatta belki ekstralarda.

Yankees, Pazartesi gecesi planlandığı gibi bırakmış olsaydı Jameson Tillon’a Oyun 5’te başlayacaktı. Artık bir gün geciktiklerine göre, onun yerine Nestor Cortes’e dönecekler. Curtis, serinin ikinci oyununa başladı ve üç vuruş ve üç yürüyüşle beş turda iki koşuya izin verdi. Normal sezonda, Sol All-Star Guardians ile iki kez karşılaştı ve karşısında 2.19 ERA ve .393 OPS ile başarılı oldu.

Clay Holmes’u 4. Oyuna attı ve Pazartesi gecesi yağmur yağması, bir gün izin için geleceği anlamına geliyor. Ayrıca, Wandy Peralta bu serinin dört oyununa da katıldı. Jonathan Loisiga ve Lucas Lutegg faktörler olabilir.

Korucular başlangıçta Aaron Ceval’i ele geçirmeyi planlıyorlardı ve görünüşe göre Terry Francona gecikme ışığında bile bu plana sadık kalabilir. Ancak, rotasını değiştirip Shane Pepper’a (Cuma günü Curtis’e karşı 2. Maça başlayan oyuncu) başını sallaması da mümkün. Civale, bu yılki puan durumu boyunca ilk kez .200/.244/.394 hattında karşıt sıralarda yer aldı. Ve sonra Muhafızlar, en iyi ayar adamlarından üçü ile yüklenir – Trevor Stephan, Sam Hentges ve James Karinchak – hepsi iyi dinlenmiş. Hiçbiri 4. Oyuna dahil olmadı ve sadece Hentges 3. Oyuna gitti. Her şey daha yakın, Emmanuel Clase 2. Oyundaki vuruşların 2 1/3’üne gitti ve o zamandan beri katılmadı. İlk oyuncu üç koşudan geçerse, bu dört bowling oyuncusunun oyunu bitirmesi tamamen mümkündür.

READ  Yankees için beşinci atışta havai fişekler Toronto'da 12-3 patlamayı ateşledi

tahmin

Muhafızlar terfi konusunda çok daha iyi hazırlanmışlar ve Yankees nişancılarına güvenmiyorum. Yankees için son vuruşlarda bir başka ezici ruh kaybı.

toplama Nöbetçiler 5, Yankees 4