Ekim 3, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Amerika’nın En Kötü Şefleri’ Mürettebat Grevi, Sözleşme Arayışı, IATSE Temsili İçin Son Tarih

‘Amerika’nın En Kötü Şefleri’ Mürettebat Grevi, Sözleşme Arayışı, IATSE Temsili İçin Son Tarih

Food Network’teki mürettebat üyeleri En kötü aşçılar Amerikada Sendika sözleşmesi yapmak ve Uluslararası Tiyatro Çalışanları İttifakı tarafından temsil edilmek için greve gittiler. Başrollerini Ann Burrell ve Jeff Mauro’nun paylaştığı yemek pişirme yarışması programı 2010 yılında başladı ve şu anda 26. yılına giriyor.

IATSE sözcüsü Jonas Loeb, “Mürettebat sendikalarının tanınması için grevde ve bu nedenle amaçları bir sendika sözleşmesi imzalamak” dedi. “Mürettebat Çarşamba gününden beri dışarıda ve müzakereye hazır.”

IATSE, sosyal medyada yayınlanan bir grev uyarısında şunları söyledi: “Mürettebat Amerika’nın en kötü aşçıları Bright Road Productions’ın Long Island City’deki grevcileri adil ücret ve sosyal haklar sunmayı reddediyor. En kötü aşçılar ortalama ücretlerin altında hizmet veriyor; Faydaları listede yok.”

İlgili: Yayın, Kablolu Yayın ve Yayında Yeni ve Geri Dönen Dizilerin 2023 İlk Gösterim Tarihleri

Şunları ekledi: “Çok uzun zamandır, senaryosuz televizyon programlarının ekipleri endüstri standardında ücret ve sosyal haklardan yoksundu. Şimdi en iyisini istemek için bir araya geliyorlar.”

Deadline, Bright Road Productions ile iletişime geçti ve bir temsilci yanıt verdiğinde güncellenecektir.

READ  'Laverne & Shirley' dizisinin yıldızı Cindy Williams 75 yaşında hayatını kaybetti.