Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Demi Lovato menajeri Scooter Braun’dan ayrıldı

Demi Lovato menajeri Scooter Braun’dan ayrıldı

Demi Lovato menajeri Scooter Braun’dan ayrıldı Bağımsız anlamak.

Haber, Justin Bieber’ın da birlikte 16 yıl geçirdikten sonra Browns yönetiminden ayrılacağına dair söylentilerin yayılmasından bir hafta sonra geldi. Bieber ve Brown’un temsilcileri o zamandan beri raporları yalanladı.

21 Ağustos Pazartesi günü, tablo Lovato’nun geçen ay Braun’un SB Projects ile yollarını ayırdıktan sonra yeni yönetim aradığı ilk kez bildirildi.

Bağımsız Yorum almak için Brown’un temsilcileriyle temasa geçildi.

31 yaşındaki “Kalp Krizi” şarkıcısı, 2019’da Braun’la sözleşme imzaladı ve o sırada Instagram’da şunları yazmıştı: “Benim için hayaller gerçek oldu. Resmi olarak yeni bir menajerim var. Ve herhangi bir menajer değil, sadece Scooter Braun.”

Devam etti, “Bir sonraki bölüme başlamak için daha mutlu, daha ilham verici ve heyecanlı olamazdım.” “Bana inandığınız ve bu yeni yolculuğun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederim.”

Lovato, bu yılın mayıs ayında Brown’ın yönetiminden ayrılan ünlü Kolombiyalı şarkıcı J Balvin’e katıldı.

Scooter Braun (solda) ve Demi Lovato

(Getty Images)

Brown, pop yıldızı Taylor Swift’in uzun süreli plak şirketi Big Machine Records’u ve ilk altı stüdyo albümünün ana kayıt haklarını satın aldığı 2019’dan bu yana pop yıldızı Taylor Swift ile rekabet halindeydi. Daha sonra Kasım 2020’de Brown, Masters’ı 300 milyon doları aştığı düşünülen bir anlaşmayla bir yatırım fonuna sattı.

Satış sırasında eseri kendisi satın almak isteyen Swift, Brown’u “zorba” ve “sektörümüzde toksik erkek ayrıcalığının tanımı” olmakla suçladı.

O zamandan beri, ustalarının yeni sahiplerinin onun müziğinden faydalanmamasını sağlamak için albümlerini yeniden kaydetmek için bir kampanya başlattı ve hayranlarını Taylor’ın son derece başarılı “Releases” şarkısını dinlemeye teşvik etti.

READ  Kelly Gidish neden "Law & Order: SVU"dan ayrıldı?

Geçtiğimiz yıl NPR’den Jay Williams ile yaptığı röportajda Brown, tartışmanın “alınan bir ders” olduğunu söyledi.

“Pişman olduğum şey, anlaşma yapıldıktan sonra herkesin benimle konuşacağını, niyetimi, karakterimi göreceğini ve ‘Harika, hadi birlikte çalışalım’ diyeceğini varsaymamdı.” dedi.

Amazon Music ile 70 milyon reklamsız şarkı ve podcast’e sınırsız erişimin keyfini çıkarın

30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

abonelik

Amazon Müzik logosu

Amazon Music ile 70 milyon reklamsız şarkı ve podcast’e sınırsız erişimin keyfini çıkarın

30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

abonelik

Swift, Kasım 2020’de şunları söyledi:[Braun] Ekibime asla herhangi bir ücret teklif etmeyeceğim” ve kendisinden “sessiz kalacak” bir gizlilik anlaşması imzalamasının istendiğini ifade etti. [her] Sonsuza kadar.” Brown ekibi bu iddiaya itiraz etti.

NPR’ye verdiği demeçte, “Birinin benimle sohbet etmeye istekli olacağını ve benimle çalışmaktan heyecan duyacağını düşünecek kadar kibirli olamıyorum” dedi. “Bu insanları tanımıyorum.”

Satın alma sonrasında hâlâ kendisine “haksız davranıldığına” inandığını ancak “diğer taraftan” Swift’in bunun adaletsiz olduğunu düşündüğünü de anladığını söyledi.

“Bu yüzden buna bir öğrenme dersi, büyüyen bir ders olarak bakmayı seçiyorum ve umarım herkes iyi anlaşır” diye bitirdi.