Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Analog, cep ön siparişlerinin Mart ayı sonuna kadar gönderileceğini söyledi

Analog, cep ön siparişlerinin Mart ayı sonuna kadar gönderileceğini söyledi

Analog yeni bir dalga göndereceğini duyurdu. cep cebi Aralık gösteri öncesi erken giriş yapanlar için Mart sonunda. şirket cıvıldamak A Serisi ön siparişler, Mart ayının son haftasında gönderilmeye başlayacak ve ayın sonuna kadar tamamı gönderilecek.

Bu tarih, Analog’un ilk son teslim tarihini Game Boy resmi olarak indirilmeden önce belirlediği anlamına gelir. Aralık ayında satışa çıktıŞirket, ilk sipariş verenlerin “2022’nin ilk çeyreğinde” ceplerinde olacağını söyledi. Bu, A Grubu’ndakiler için bekleme süresinin sona erdiği anlamına gelse de (itiraf ediyorum ki, kendi kendime mırıldanarak takvimi kontrol etmeye başladığımı kabul ediyorum, ilk çeyreğe fazla zaman kalmadı…), yine de Bazıları insanların biraz zamanı var. Grup B, 2022’nin dördüncü çeyreği için planlanıyor ve Grup C, şu anda sunulan tüm başvurularla birlikte 2023 için ayarlandı.

A grubundaki herkes, gönderim tarihini bildiren ve gerekirse gönderim adresini değiştirmek için 13 Mart Pazar gününe kadar süreleri olduğunu bildiren bir e-posta almış olmalıdır. A grubundaysanız ve artık cebinize gitmek istemiyorsanız, ön siparişinizi Pazar gününe kadar da iptal edebilirsiniz.

Eski Game Boy ve Game Boy Advance oyunlarını daha cebinize girmeden tekrar oynamak için heyecanlanmak istiyorsanız, okumaya devam edin. İncelememiz burada.

READ  Apex Shadow Ho-Oh ve Apex Shadow Lugia nasıl edinilir • Eurogamer.net