Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Andaz Turks & Caicos inşaatına başlayacak

Andaz Turks & Caicos inşaatına başlayacak

Andas Turks & Caicos Finansmanın son aşamasının tamamlanması ve inşaatın hemen başlamasıyla bu, adaya ve ünlü Grays Bay sahil şeridine yeni, modern bir lüks sunmaya hazır olan, merakla beklenen tesis ve konut mülkü için önemli bir kilometre taşı olacak.

Önde gelen bir kredi kuruluşu olan Alpha Technologies Inc. Bu, Vista Development Inc. liderliğindeki proje için son finansman turunu işaret ediyor. Bu dönüm noktası çabayı değiştirir “Kürek Hazır”, genel yüklenici BYD TCI İnşaat’ın inşaatına ve devreye alınmasına hemen başlanması planlanıyor. Vista Geliştirme İnşaat Müdürü Steve McConaughey, “Yüklenicimizi aramızda görmekten gerçekten heyecan duyuyoruz ve şimdi Andaz Turks & Caicos’un yerden kalktığını görüyoruz” dedi.

John Zammit liderliğindeki bir yatırımcı grubu da projeye katılıyor. Uzun süredir Turks & Caicos’ta ikamet eden ve deneyimli bir emlak geliştiricisi olan Mr. Zammit, yönetici ekipte geliştiriciler Matt MacDonald ve John Siegel ile birlikte yönetim kuruluna katılıyor.

Andaz Turks & Caicos, adanın ikinci lüks markalı tesisi ve Hyatt otel portföyünün ilk tesisi olarak çıkış yapacak. Satışların başlamasından bu yana büyük ilgi gören ve bugüne kadar 22 milyon doları aşan proje, 2025’in sonlarında sahiplerini ve konuklarını ağırlamaya başlayacak.

5,5 dönümün üzerinde bir alanı kaplayan Andes Turks & Caicos, Grace Bay Plajı’nın batı tarafında yer almaktadır. Buradaki emlak sınırlı ve son derece değerlidir ve Smith’s Reef’in yanındaki önemli gelişme varlığı, dünyanın başka hiçbir yerinde olmadığı gibi otantik, samimi bir his verir.

Turistler için popüler bir destinasyon ve tatil evi sahipleri için cazip bir yatırım fırsatı olan Turks & Caicos, 20 iç ve dış hat uçuşuyla bu uzak ada cennetini kolayca erişilebilir kılıyor.

READ  Açık Kaynak Veri Etiketleme Aracı Pazarı, 2030'a Kadar Etkileyici %14 YBBO ile Büyüyecek En Önemli Oyuncular – Alegion, Amazon Mechanical Turk, Appen Limited

otel web sitesi

Andas Turks & Caicos
Körfez Yerleşimi, TKCA 1ZZ
Turks ve Caicos Adaları

+1 649-232-4119