Temmuz 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ed Henry ve Caryn Turk’e ne oldu? Çapa tezgahı

Ed Henry ve Caryn Turk’e ne oldu?  Çapa tezgahı

Real America’s Voice sunucuları Ed Henry ve Caryn Turk ağ tarafından yedeklendi ve bazılarının onlara ne olduğunu merak etmesine yol açtı.

Bir süre ev sahipliği yaptıktan sonra amerikan gün doğumu Gerçek Amerika’nın Sesi Üzerine, Ed Henry ve Karyn Türk İkisi de gösteriye katılmadı. Hem Ed hem de Karin, bir süredir programın düzenli sunucuları oldular, bu yüzden yoklukları birçok kişiyi endişelendirdi ve onlara tam olarak ne olduğunu merak etti.

Makale Reklamın Altında Devam Ediyor

ağustos 7 Eylül 2023, hem Ed hem de Caryn ağ tarafından bağlandı ve gösterinin düzenli sunucuları olarak geri dönmeleri pek olası görünmüyor. Şimdi, birçok hayran amerikan gün doğumuVe özellikle Ed ve Caryn, ağda bir çöküşe neyin yol açtığını merak ediyorlar.

Ed Henry ve Caryn Turk’e ne oldu?

raporuna göre arabulucu, Ed, başka bir haber ağında çalışma fırsatı bulduktan sonra ağdan ayrıldı ve The Real Voice of America tarafından keşfedildi. Ed, ağdan ayrılabileceğini önerdiğinde, sözleşmesinin Kasım 2023’e kadar sona ermeyeceği hatırlatıldı.

Bir kaynak, “Ed Henry umut verici bir iş teklifi aldı ve dostane bir çözüm bulmak için Voice of Real America ile aktif olarak gerçek tartışmalara girdi.”

Makale Reklamın Altında Devam Ediyor

Kaynak, “RAV’ın sahibi Rob Sigg, Ed’i kenara çekip yeni bir fırsatı kovalamasına engel olmak için ani bir karar verdiğinde durum beklenmedik bir hal aldı,” diye devam etti kaynak. “Ed’in sorunu çözme çabalarına rağmen, RAV bu konuda harekete geçmeye devam ediyor. Onu etkin bir şekilde feshederken sözleşmeyi ve yeni sözleşmesini engellemeye çalışıyor.”

Kaynağa göre, Ed’in yayından kaldırılması kararıyla ilgili olarak herkes çemberin dışında tutuldu.

Kaynak, “Şaşırtıcı bir şekilde, ne taraftarlar ne de sponsorlar değişiklik hakkında bilgilendirilmedi” dedi. “Hem ev sahibi Ed Henry hem de Caryn Turk karanlıkta kaldılar, ancak RAV’ın avukatıyla iletişime geçtiklerinde tahliyelerini öğrendiler. Her iki ev sahibi de rollerindeki beklenmedik değişiklik karşısında şaşkına döndü.

Karin, izin gününde kenara atıldığını keşfeder.

Bir röportajda arabulucuKarin, izin gününde kenara atıldığını keşfettiğini söyledi.

“Sahibi bana değişikliklerin yapıldığını ve tatilim sırasında başkalarının ev sahipliği yapacağını söyledi” dedi. “Gösterimizin geleceği veya ağın sonu hakkında başka söz hakkım yok. İzleyicilerimizle sosyal medyada çok fazla etkileşimde bulundum ve izleyicilerimizin desteği beni duygulandırdı.

Makale Reklamın Altında Devam Ediyor

Ed’in yedek kulübesine alındığı haberi, eski Fox News sunucusu için devam eden yasal kargaşanın ortasında da geliyor. Şimdi eski Fox yapımcısı Jennifer Eckhart tarafından cinsel tacizle suçlanıyor. 20 Haziran 2023’te alkollü araç kullanmaktan tutuklandı, ancak bu suçlamayla bağlantılı hapis cezasından kurtulmayı başardı. Ve öyleydi açıklığa kavuşmuş, Ed evli olmasına rağmen, DUI olayı sırasında arabada onunla birlikte olan Karin’di, ancak ikisinin çıkmadığı konusunda ısrar ediyor. Bir iş partisinde olduklarını açıkladı.

Bu sözleşme anlaşmazlığı bir süre daha devam edecek gibi görünüyor, bu nedenle ev sahiplerinin geri dönüp dönmeyeceği belli değil. amerikan gün doğumu. Bu arada şovun sunuculuğunu David Brady ve Miranda Kahn yapıyor.