Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Andie MacDowell, Bill Murray’in maskaralıklarını ortaya koyuyor

Andie MacDowell, Bill Murray’in maskaralıklarını ortaya koyuyor

Hayat taklit sanat Andie MacDowell sette zor gün30 yıl önce 12 Şubat 1993’te vizyona giren.

Pittsburgh merkezli haber yapımcısı Rita Hanson, Punxsutawney’de aynı köstebek gününde mahsur kaldığı sırada alaycı hava durumu sunucusu Phil Connors’ın zaman döngüsü büyüsüne sonunda aşık olduğu gibi, McDowell da eşsiz rol arkadaşına aşık oldu. Bill Murray.

“Sana Bill’in komik yanını anlatacağım, ondan ne bekleyeceğini bilmiyorsun. O türünün tek örneği.” kişi,” MacDowell Yahoo Entertainment’a şunları söyledi: bir 2019 rol çağrısı röportaj yapmak (Yukarıda izleyin, zor gün 3:30’dan itibaren). “o uzağa kadar yaratıcı. Taze. Ne zaman bir sahne yapsa, bu yeni, yeni ve ona biraz nüans katıyor. Kamera dışında, o da bir o kadar tuhaf, hatta belki daha da tuhaf. Çünkü sadece o olmak.”

Murray’in tuhaf hikayeleri çoktur Buradan internetin en ücra köşelerineve MacDowell’in birlikte çalışarak geçirdikleri zamandan paylaşacak çok az şeyi var.

Harold Ramis’in yönettiği 1993 yapımı Groundhog Day filminden bir sahnede Bill Murray ve Andie MacDowell. (Photo by Columbia Pictures/Getty Images)

“İnsanlar onu görmek için her yerden gelirdi” diye hatırlıyor. “Ve Cuma geceleri, ‘Üzgünüm çocuklar. Cuma günleri imza vermiyorum. Nereden geldikleri önemli değil. Ama komik olan, bunu nasıl söyleyeceğiydi, millet. Kabul ettiler. Ona kızmadılar. Kimse ona kızmadı, çirkin bir şey söylemedi.'” .

Murray ve McDowell arabada birlikte bir sahne çekerken, Murray gaza bastı ve ikisini de setten çıkardı.

“Az önce havalandı” diyor. Ben de ‘Ne yapıyorsun?’ Nereye gidiyoruz Bill? Sonra “Ah, turneye çıkacağımızı sanıyordum” dedi. bu yüzden yeni ayrıldık [for] Yaklaşık 10, 15 dakika.”

zor gün Şu anda AMC+’da yayınlanıyor.

Bu hikaye ilk olarak 2 Şubat 2022’de yayınlandı.