Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

David Harbour ve Lily Allen’ın ev turu çok çiçekli

Fotoğraf: Jamie McCarthy/Getty Images

Tartışmalı bir gün daha mimari özet Ev turu. Sonra sonra Michael Imperioli Beyaz nilüfer-Viski Geçen hafta Manhattan’daki apartman turuna uğradığımda, bir ünlünün yaşadığı mahallede şaşıracağımı düşünmezdim artık. Ama yanılmışım – tamamen yanılmışım. bu hafta “Açık kapı” Öne Çıkanlar David Harbour ve Lily AllenBir Brooklyn evi ve ah oğlum, bu … pembe.

Allen ve Harbour evine girerseniz, muhtemelen çiçekli duvar kağıtları görürsünüz ve niyet Gerçek boyutlu bir oyuncak bebek evinde olup olmadığımı merak ediyorum. Mutfak ağırlıklı olarak beyaz ve bej iken, oturma odası veya “bahçe odası” başta olmak üzere evin geri kalanı rengarenk. Yeşil kadife ters çevrilebilir bir kanepe, uyumlu sandalyeler ve aksesuarlar ve çiçekli duvar kağıdı ile tamamlanan oturma odası, gerçekten dışarı çıkmadan Gizli Bahçe’ye gitmeyi hayal eden herkesi memnun edecek. Oldukça etkileyici, ancak banyo gerçekten daha yakından incelenmeyi hak ediyor.

Harbor, “New York City’deki apartman dairelerinde yaşarken sadece banyolarım vardı. Tuvalet, duş, lavabo ve diş fırçası vardı. Şimdi ise duş alabileceğiniz veya banyo yapabileceğiniz bir odam var.” , otur.” Bunun senin ortalama banyon olmadığını söylemek. New York’ta bu hafif kalır. Oda kısmen banyo ve kısmen oturma odasıdır ve bir küvet, iki pembe sandalye, bir şömine ve komodin içerir. Fransız Kralı XVI. reklam Banyoda fotoğrafçı. “‘Kuğu musluklarına ihtiyacım var’ dedim.” (Küvette ayrıca daha büyük bir kuğu musluğu veya Allen’ın dediği gibi “babanın büyük kuğu” vardır.) Bu ayrıntıların tümü paketten çıkarmaya değer, ancak asıl dikkat çekici olan çiçekli halıdır.

Evet var halılar hakkında Küvet. ve görevli reklam Madde Bu ayrıntıdan endişe duyan hayranlarına “tuvalet ve duşun tamamen farklı bir odada olduğu” konusunda güvence verdi. Ancak, saygılarımla, küvetin etrafındaki halı hakkında hala endişeliyim – CDC’nin uyardığı bir şey web sitesi. Bir de kilim üzerine serilmesi riskli bir şey olduğunu düşündüğüm büyük pembe buzdolabı da var. Çift konuşmayı reddetti reklam Aslında içinde Harbour’un dediği gibi “uzaydan gelen buzdolabı” var, ancak dev yapının Austin Powers’ı canlı tutmak için kullanılan bir kriyojenik kapsül olmadığına tamamen ikna olmadım.

READ  Snapchat'in Yeni Ağlayan Yüz Filtresi Amber Heard'den Esinlenmedi

Kasaba evinde ayrıca, Allen’ın “yatağın rahmi” dediği flamingo pembesine boyanmış penceresiz bir ana yatak odası, iki gömme dolap (tahmin edin kim daha büyük) ve leopar desenli kilimli bir medya odası bulunmaktadır. Ve Leopar desenli kanepe, kişisel sauna ve arkada soğuk dalma havuzu. Zevkinize göre olmasa bile, bu evin karakteri olduğu inkar edilemez. doğal olarak, İnternet o zaten bölünmüş Evle ilgili görüşlerinde ancak banyoda halıya karşı birleşebileceğimizi düşünüyorum. Bu sadece sorun istiyor.