Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Antonio Brown, Tom Brady ve Bruce Ariane’i sosyal medyadan kaldırdı

Antonio Brown’ın Tom Brady’ye karşı duyguları bir uçtan diğerine gitmeye devam ediyor, ancak Buccaneers koçu Bruce Aryan’a olan nefreti aynı kalıyor.

Heyecanlı video yayınlandıktan üç hafta sonra Eski bir meslektaşının emekliliğini kutlamak içinBrown bu sezon Tampa Bay’de geçirdiği tartışmalı sona atıfta bulunurken Brady’yi parçalamaya geri döndü.

Pazartesi günü Instagram’daki bir Hikayeler gönderisinde, Eksantrik alıcı, bilgisayar korsanını “bana kasıtlı olarak zarar vermeye” çalışmakla suçladı ve ayak bileğinin röntgeninin üstüne “beni hala yaralı olduğumu bilerek oraya yolladıklarını” iddia etti. Oyuna girerken Brady’nin kendisine “yalan söylediğini” yazmaya devam etti.

Brown, takımın Jetler’deki 17. Hafta galibiyetiyle ilgili olarak, “Tom acı içinde oynamaya gelirsem atacağını söyledi, geldim” dedi. “Onu atmadı, yaralandığını, bunu oynamak zorunda olduğunu ve yalan söylediğini hayal etti. [to]. “

33 yaşındaki oyuncu, Buccaneers ile oynadığı son maçından bahsediyordu. Bitmiş Gömleğini ve pedlerini çıkarır ve sahayı terk eder. Ariosion tarafından istendiğinde oyuna geri dönmeyi reddettikten sonra. Brown, ayak bileğinin o kadar kötü yaralandığını ve o gün MetLife Stadyumu’nda oynamaya devam edemediğini iddia ediyor. Kısa bir süre sonra Tampa Körfezi tarafından kesildi.

Antonio Brown, bir sosyal paylaşım sitesinde Tom Brady ve Bruce Aryan’ın peşine düştü.
Getty Images (2), AP

Brown, “Antrenör böyle koşamazsam fk’yi buradan çıkar dedi” dedi. “F – k hepiniz MF”

Brown, Brady’ye olan duygularını bir kez daha dile getirdi. Bucs’tan ayrıldıktan kısa bir süre sonra, kendisini Tampa Bay’e getirmede etkili olan müstakbel Hall of Famer’ın arkadaşından başkası olmadığını söyledi. Çünkü futbolu biliyorum. İki hafta sonra geri çekilmek Bu yorumlarda Brady’ye “adamım” demek ve önceki sözlerini yanlış sunmamak.