Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Giden Pittsburgh Steelers Genel Müdürü Kevin Colbert, QB Mason Rudolph’a güven verdi

Giden Pittsburgh Steelers Genel Müdürü Kevin Colbert, QB Mason Rudolph'a güven verdi

PITTSBURGH – Ben Roethlisberger emekli olduğunda, Pittsburgh Steelers’da oyun kurucu işi resmen hazır.

Pazartesi günü, giden Genel Müdür Kevin Colbert eski desteği verdi Mason Rudolf Bir güven oyu.

Colbert, NFL birleşmeden önce yerel medyadaki yıllık mevcudiyetinde, “Bugün bir sezona başlarsak, Mason bizim başlangıç ​​noktamız olacak ve bunun nereye gidebileceğini görmekten heyecan duyuyoruz.” Dedi. “Mason, NFL’de bir çaylak olarak 5-4-1, yedek bir rolde olsa da, Mason için sırada ne olduğunu görmek için heyecanlıyız.”

Rudolph, Detroit Lions’a karşı dokuzuncu hafta maçlarından bir gün önce Roethlisberger’in COVID-19 için pozitif test etmesinin ardından 11 saatlik bir kararla 2021’de Steelers için bir maça başladı. Rudolph, berabere biten bir oyunda 242 yarda 50 denemeden 30’unu tek gol ve bir müdahale ile tamamladı. 2019’da Rudolph, sezon sonunda Roethlisberger’in dirseğini sakatladıktan sonra sekiz maça başladı. Orta saha için ikinci yıldaki girişimlerinin %62’sini 13 gol ve 9 müdahale ile tamamladığı çalkantılı bir sezon oldu.

Ancak Steelers, Rudolph’un gelişimine yatırım yaptı ve sonraki sezon için Matt Canada’yı oyun kurucu koçu olarak işe aldı. Kanada 2021’de hücum koordinatörlüğüne terfi ettikten sonra, takım saygın oyun kurucu koçu Mike Sullivan’ı grupla çalışmak üzere getirdi.

Colbert, “Mason’ın başlangıçta kaybettiğinden daha fazla oyun kazanması beni rahatlattı” dedi. “Bunun nereye varacağını göreceğiz. NFL’de önemli bir oyuncu olmak için kazanabileceğinizi 16’dan fazla maçta kanıtlamalısınız. Durum buysa, bunu görmek beni heyecanlandırıyor.”

Organizasyondaki beşinci yılına giren Rudolph, listede şu anda 2022 sezonu için sözleşmesi bulunan tek oyuncu ancak Colbert, takımın ilk turda daha erken teklif vermesini beklediğini de sözlerine ekledi. Dwayne Haskins2021’in çoğunu keşif ekibi için oyun kurucu olarak geçiren.

READ  Washington korkunç yüz maskesinden sıyrılıyor ve akbabaları cevapsız bir çağrıyı bulmaya zorluyor

Colbert, “Dwayne’in rekabetten ya da belki bir çaylak olarak gelişerek neler sunabileceğini görmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

Ancak Steelers burada bitmiyor.

Colbert, “Duruma ekleyeceğimizi biliyoruz.” Dedi. “Nasıl olduğunu söyleyemem ama bu noktada dört kişiyle kamp kuracağız.”

Devralacak iki görünür site ile Colbert, Art Rooney II ve Mike Tomlin, koleksiyona eklenebilecek tüm olası yolları tartıştılar. Takım, toplam 20 seçimiyle oyun kurucularını seçebilir veya serbest oyuncu ve ticari pazarı keşfedebilir.

Colbert, “Oyun kurucudan işe alım sınıfı, iyi kalite mevcut – belki son yıllarda olduğu kadar çok değil, ama durum bu” dedi.

Steelers, Liberty de dahil olmak üzere Senior Bowl’daki bu beklentilerin bazılarına daha yakından baktı. Malik Willis ve Kuzey Karolina Sam Howell. Colbert ayrıca orta saha oyuncusunun evine de göz kulak oldu. Kenny BeckettSteelers ve Pitt tarafından paylaşılan tesislerden Heisman sezon finalisti için ön sırada yer aldı.

Colbert, “Bu grubun iyi oyuncuları var” dedi. “Ve hepsi farklı becerilere sahip iyi oyuncular var. Onları Senior Bowl’da rekabet ederken izlemek gerçekten benzersiz olan şeydi, çünkü çoğu oradaydı ve hepsi farklı. Bazılarının gideceğini biliyorum. oyun kurucular başlar, oyun kurucular kazanır ve bu heyecan verici.”

Colbert ve takım için bu sezon dışı dönemde en büyük öncelik, oyun kurucu Roethlisberger’in ötesinde bir plan bulmaktır, ancak Steelers’ın da Colbert’in yerini alması gerekiyor. Uzun zamandır genel müdür, Nisan NFL taslağından ayrılıyor. Colbert, Tomlin ve Rooney II’ye 2021’in Mayıs 2021’de genel menajer olarak son sezonu olacağını, ancak organizasyonun etrafında başka bir görevde kalabileceğini söyledi.

Colbert, “Bence, kişisel bir bakış açısından zamanı geldi ve bence profesyonel bir bakış açısından zamanı geldi.” Dedi. “Dürüst olmak gerekirse, yeni şeyler yapmanın yeni yollarına ve daha modern yollara her zaman açık olmalıyız. Genç izcileri bu konuda beni zorlamaya teşvik ediyorum, ancak en iyi çözüm organizasyonun dışında olabilir. Bilmiyorum, ama sadece düşünüyorum’ Kişisel olarak, elbette, zamanı geldi, ancak profesyonel açıdan bile, önde olmaya çalışmaya açık olmalıyız.”

READ  Jaguarlara karşı üzücü galibiyette hücum ve savunma sıralamaları - NBC Sports Bay Area ve California

Colbert’in yerine geçecek kişiyi bulmak için Colbert ve Rooney II adaylarla görüşür. Mülakatların ilk turu Mart ayı başlarında yapılacak ve ikinci turun NFL taslağından sonra tamamlanması bekleniyor. Tomlin artık sürece dahil oldu, ancak Colbert teknik direktörün drafttan sonraki genel menajeri belirlemede daha büyük bir role sahip olacağını söyledi.

Şimdiye kadar, Steelers pozisyon için yedi harici adayla birlikte iki dahili aday, Omar Khan ve Brandon Hunt ile röportaj yaptı.