Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Apple, iOS 16 beta 3 için palyaço balığını geri getiriyor

Apple, iOS 16 beta 3 için palyaço balığını geri getiriyor

15 yıllık iPhone’dan sonra, Apple’ın ünlü 2007 şovundaki palyaço balığı duvar kağıdı nihayet cihazlara doğru yol alıyor – en azından en son iOS 16’yı çalıştıran bazı geliştiriciler için. Twitter kullanıcısı Jack Roberts Duvar kağıdını öne çıkarın, iOS 16 Beta 3’teki gruplar bölümünün altında Clownfish seçeneğinin ekran görüntüsünü paylaşın. Tweet, yayınlandıktan sonra çok ilgi gördü. retweetle Bloomberg Muhabir Mark Gorman.

bu büyü Yeşil bir anemonda yaşayan küçük ve büyük bir palyaço balığının görüntüsü, Steve Jobs’un orijinal iPhone’u ve muhteşem 3,5 inçlik ekranını tanıtması sırasında sunulan ilk görüntüdür, ancak garip bir şekilde, Apple bunu hiçbir zaman yerleşik olarak göndermedi. duvar kağıdı. Resmin tam sürümü daha sonra Mac’te yayınlandı: örneğin, Mac OS X 10.6 Snow Leopard’ın 2009 sürümünde, Nature klasöründe bulunabilir. masaüstünde ve ekran koruyucuda.

Palyaço balığı duvar kağıdının gelecek yılın iOS 16 beta sürümüne girip girmeyeceğine dair bir haber yok ve geliştiricinin sürümüne erişimi olanların da aşamalı olarak kullanıma sunulacağı için bunu almaları garanti değil. Orijinalinden daha yüksek bir çözünürlükle geliştirildiği için kesinlikle dört gözle beklenecek bir şey. ve benzeri Reddit kullanıcısı ActorVMU tarafından öne çıkanlarBu harika Paralaks animasyonunu yukarı kaydırınçok.

Palyaço balığı duvar kağıdının macOS sürümünün bir kopyasını almak istiyorsanız, 2018 yılında Evgenii Bogun tarafından arşivlendio sırada bir sanat öğrencisi Mac için tüm duvar kağıtlarını toplamaya başladı ve onu buraya getir.

READ  GameStop, bir aydan uzun süredir ilk mağaza içi PS5 satış etkinliğini Cumartesi günü düzenliyor