Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

PlayStation, satın alınan StudioCanal içeriğini sahiplerinin video kitaplıklarından kaldırır

PlayStation, satın alınan StudioCanal içeriğini sahiplerinin video kitaplıklarından kaldırır

Sony Etkileşimli Eğlence Bazı video kitaplıklarından önceden satın alınmış video içeriğini kaldırma planları onaylandı PlayStation kullanıcılar.

fark ettiğim gibi Düz paneller HDKarar, StudioCanal içeriğini PlayStation Store üzerinden satın alan Alman ve Avusturyalı kullanıcıları etkileyecek.

. biçimindeki video içeriğinin 314 kısmı kaldırılacak Almanya 137 kaldırılacak Avusturya Sony, önümüzdeki ay her iki ülkede de PlayStation web sitesinde yayınlanan yasal bir bildirimde söyledi.

God of War Ragnarok – “Baba ve Oğul” Film Fragmanı | PS5 ve PS4 oyunları

Mesajın bir çevirisi, “31 Ağustos 2022’den itibaren, içerik sağlayıcılarla gelişen lisans anlaşmaları nedeniyle, önceden satın alınan StudioCanal içeriğini artık görüntüleyemeyeceksiniz ve video kitaplığınızdan kaldırılacak” diyor.

Geçen Mart ayında Sony, PlayStation Store’un tam da bunu yapacağını duyurdu. Satın almak veya kiralamak için TV ve film içeriği sunmayı bırakın 31 Ağustos 2021’de. Ancak, mevcut satın almaların hala erişilebilir olacağını söyledi.

O sırada SIE’nin video işinden sorumlu başkanı Vanessa Lee, kararın PS4 ve PS5’teki akış hizmetlerinin büyümesiyle alındığını söyledi.

Lee, “Bu değişiklik yürürlüğe girdiğinde, kullanıcılar PS4, PS5 ve mobil cihazlarında isteğe bağlı oynatma için PlayStation Store’dan satın aldıkları film ve TV içeriğine erişmeye devam edebilirler” dedi.

VGC, Sony’ye önceden satın alınan içeriği kullanıcıların video kitaplıklarından kaldırma kararını ve bunun Almanya ve Avusturya dışındaki oyuncuları da etkileyip etkilemeyeceğini sordu.

Sony bir dosya yayınladı PS5 sistem yazılımı güncellemesi Bugün erken saatlerde, otomatik yavaş yanıt süresi modu ayarlarını tanıttık.