Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Fortnite: Shuffled Shrines Location ve Complete Puzzle Guide’daki Gizli Kapı

Fortnite: Shuffled Shrines Location ve Complete Puzzle Guide'daki Gizli Kapı

Fortnite’ta gizli kapıyı nerede bulacağınızı merak ediyorsanız doğru yere geldiniz. Fortnite Indiana Jones görevleri artık yayında ve tüm Battle Pass sahiplerine, toplam 10 Indiana Jones görevinde Maceracı ve onun birçok kozmetik öğesinin kilidini açma fırsatı veriyor. Ama zorluklardan biri seni gerektiriyor Aralıklı Tapınakların ana odasının önündeki gizli kapıyı bulun, 6 Temmuz itibari ile yeni ilgi noktası. Bu Indiana Jones’a layık gerçekten zor bir bulmaca, ama endişelenme. Oradaki düşmüş oyuncuların ilk saldırısından sağ çıkabilirseniz veya daha iyisi birlikte çalışırsanız, çözüm parmaklarınızın ucunda. Fortnite’deki gizli kapıyı nasıl bulacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Fortnite Shuffled Shrines Gizli Kapı Konumu

Ana odadan sonra gizli kapıya girmek, diğer oyuncular etrafınızda savaşırken çözülebilecek bir süreç değil, çok adımlı bir süreçtir – bu konuma özgü zorluklar, iniş noktalarını ilk kez çok sıcak hale getirir. bir gün ya da öylesine. Rocky Reels’in doğusundaki yeni ilgi noktası olan Shuffled Shrines’a indiğinizde, bazı eşyaları stoklayıp saklayamayacağınıza bakın ve sonra onları gizleyin veya güvenli bir şekilde savaşın.

Toz çöktüğünde, sitenin ortasında kilitli bir taş kapı bulacaksınız. Önünde, her iki tarafında garip bir sembol gösteren, çevrilebilen dört taş var. Kapıyı açmak için taşları çevirmeniz gerekecek, böylece her biri kapıdan uzağa bakan tarafta doğru sembolü gösterecek. Burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta, Çözüm her turda değişir.

Bu bizim tek aşamalı çözümümüzdü, ancak büyük olasılıkla sizin için bir çözüm değil! Fortnite bulmacasını çözmek için tam kılavuzu okuyun.

Ama sorun değil, çünkü özel turunuzda çözüm ne olursa olsun, yakınlarda da mevcuttur. Türbelerin etrafına dağılmış dört kaya, yerden gelen canlı beyaz ışıkların yanına dağılmış durumda. Onlardan birinin yakınındayken bir uğultu duyacaksınız. Bu dört taşı bulmanız ve her birinin üzerindeki sembolleri kaydetmeniz (veya telefonunuzda bir resim çekmeniz) gerekir. Aşağıdaki yerlerde kayaları arayın:

  • Güneybatıda yer altı
  • Kuzeybatıda yer seviyesinde
  • Kuzeydoğudaki derme çatma kırmızı bir çadırın altında
  • Orta Doğu’da yer altı platformu
READ  Yalnızca Apple'dan iPhone 14 için beklenenden daha düşük bir fiyat ortaya koyuyor

Aşağıdaki haritada bu kayaların yerini belirledik ve kaydedilmesini istediğiniz sıraya göre numaralandırdık. Bu dört sembolü göz önünde bulundurarak orta kaya kapısına gidin. Merkez kapıdaki kayaları ters çevirin, böylece bu konumdaki semboller İÇN çevresinde bulduğunuz sembollerle eşleşsin. Güneybatı sembolü soldan ilk, kuzeybatı sembolü ikinci, kuzeydoğu sembolü üçüncü ve orta doğu sembolü en sonda. Bu dört kaya, doğru sembolleri doğru sırada gösterecek şekilde ayarlandığında, ana odanın kilidini açacaksınız… ama henüz işiniz bitmedi.

Genişletmek için tıklayın.  Ana kapıda bu sırayla kaya sembollerini eşleştirmeniz gerekecek.
Genişletmek için tıklayın. Ana kapıda bu sırayla kaya sembollerini eşleştirmeniz gerekecek.

Galeri

Koridorda koşarken, Enkazı hızla geçin ya da yerdeki tuzakların (koyu fayanslar) üzerinden dikkatli bir şekilde geçin, yoksa sonuna kadar oklarla vurulacaksınız. 200’den az canınız varsa, bu oklar sizi öldürür, ancak 200 cana ulaşırsanız ve okun her bir parçasının size bir kez çarpmasına izin verirseniz hayatta kalabilirsiniz, bunu koridordan koşarak yapabilirsiniz.

Odaya girer girmez bir eser göreceksiniz – A Parlak altın domates kafa. Odanın şiddetle sallanmaya başlamasını izlemek için elinize alın, ama endişelenmeyin, size daha fazla tuzak gelmiyor. Bunu yaparken, Duvardaki bazı bitkiler ve kalın yeşil sarmaşıklar için eserin sağına bakın.

Eserin sağında gizli bir geçit bulacaksınız, eseri kaldırmaktan kaynaklanan titreşimler duvarın çökmesine ve gizli odaya geçmenize izin verecek.
Eserin sağında gizli bir geçit bulacaksınız, eseri kaldırmaktan kaynaklanan titreşimler duvarın çökmesine ve gizli odaya geçmenize izin verecek.

Yaklaşın ve içinden başka bir girişe geçebileceğinizi göreceksiniz. Solunuzdaki duvardaki çatlaktan atlayın veya şimdi kırılan duvarı (titremeler sayesinde) parçalayın Gizli odayı ortaya çıkarın, iki nadir sandıkla tamamlanacak. İyi iş, Andy. Bir macera daha tamamlandı ve bu sefer şapkanı kaybetmedin.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon kazanabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.