Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Polium One, asla piyasaya sürülmeyecek bir Web3 konsoludur

Polium One, asla piyasaya sürülmeyecek bir Web3 konsoludur

Bulutlarda yüzen bir fantezi konsol ve konsolun görüntüsü.

resim: Shumus al-Din / Polium / Kotaku (Getty Resimleri)

Polium One, kimsenin sormadığı ve asla sormayacağı bir sorunun cevabıdır. Bu bir “web 3 oyunları için yeni nesil konsol”. Yani, asla üretilmeyeceğine inandığım kurgusal bir makine web sitesinde bir demo. Yanıldığımı kanıtlamaları için onlara meydan okuyorum.

Baştan açık olmak gerekirse, “web3” veya “web 3.0”, bir dizi şeffaf bir şekilde sağduyu hilelerKripto para fantezilerinden NFT’lerin utancına. gerçekten anlamı yok Herhangi birşeyVe bunu kullanan birini gördüyseniz, çok ileri gittiğini bilirsiniz. Yani evet, Polium Bir!

Polium, o kadar ünlü bir şirket ki Twitter tutamacı Marka adından sonra sadece bir alt çizgi ile, şey için tasarlanmış ilk konsolu yaratma niyetini duyurdu. biliyorsun. web3 şeyler. Ödemeler gibi! Evet ödemeler! Üzerindeki şeyler için her türlü kripto para birimiyle ödeme yapabilirsiniz!

Cidden, sahip olduğu tek şey bu. Destekçiler için 2024, hoi polloi için 2025’i başlatmayı öneren eğlenceli web sitesinde, saçma sapan ödeme ağlarının kabul edeceği dışında hiçbir cevap vermeyen bir SSS var. Siz, Nocoiner, “lansman sırasında hangi oyunlar mevcut olacak?” Diye sormak isteyebilirsiniz. Ancak size sadece “Şu anda birkaç oyun geliştiricisiyle görüşme halindeyiz” denilecek. Bu arada, gerçek bir inanan, sahte paranızı Ethereum, Solana, Polygon, BNB, Imm…

SSS’deki en sevdiğim soru “Özellikler nelerdir?” Ve sadece kaynağı bölmemek için gösterilen özenli çaba için değil. İşte tam cevap:

“Yüksek performanslı bir konsol oluşturmayı hedefliyoruz. Sitede gördüğünüz özellikler, işlevsel bir prototipimiz olana kadar onaylanmaz.”

Yüksek performanslı bir tane! Nereden ön sipariş verebilirim?!

Sitedeki bu “özellikler” ise – bildiğim kadarıyla – şöyle: 4K Ultra HD, TouchID, 8K HDR, Işın İzleme, 120 fps’ye kadar.

Hadi parçalayalım. 4K ve 8K’dır, grafik olmayan kartında ışın izleme ve 120 fps vardır ve tamamıyla Apple’a aittir ve TouchID’ye sahip olmayanlar tarafından kullanılamaz! Cesur iddialar!

Bu TouchID reklamını gerçekten ikiye katlıyor. kesinlikle olamazbaşkalarının gizlice içeri girmesini ve tüm kripto para biriminizi bir maymun görüntüsünde harcamak için konsolunuzu kullanmasını engelleyen teknoloji olduğunu iddia ediyor.

Bununla birlikte, tüm kripto para biriminizi bir maymuna harcamak istediğinizde, konsol, “ticaret, takas ve köprüleme için çok zincirli bir cüzdan” ile “NFT’leri ve oyun içi öğeleri satın almak ve takas etmek” ile övünen arkanıza sahip olacaktır. ”

Polium’a baktığınızda daha da komik oluyor. Orta sayfa, burada “konsolun topluluk tarafından inşa edileceğini” öğrendik. ha? Görüyorsunuz, “Konsol donanımı tamamen inşa edilmeden önce ön siparişler alacağız. Bu, müşteri geri bildirimlerini ve fikirlerini toplamamıza ve doğrulamamıza yardımcı olacak.” Ahhh. Daha sağlıklı hissetmelerini sağlayacak bir şey olmadan önce paranızı alacaklar. Seni anladım.

hatırlayalım, hiç kimse Bundan var. “Birkaç ay içinde” bir prototip vaat eden bir dizi saçma sapan iddianın yanında bir gösteri. Hiçbir şey “birazdan” gibi zafere giden bir yol haritası göstermez. Ancak birdenbire bir sürü ayrıntının olduğu yerde, “temiz bir pano” maketi var.

Asla ortalıkta olmayacak olan Polium'un kontrol panelinin maketi.

resim: polium

Şu oyun koleksiyonuna bakın! orada diğer tarafAsla tam olarak görünmeyecek olan Bored Ape Yacht Club “metaverse” oyunu! orada ademi merkeziyetçilikNFT’lerin distopik sanal dünyası! orada Ana caddeEntegre bir çevrimiçi alışveriş merkezi! ve benzeri. Sistemde çalıştığını hayal edebileceğiniz her “oyun”, oynamadan önce “cüzdanı takmanızı” gerektiren, para harcamak için devasa bir yol karmaşasıdır. Doğru değil. Tabii ki bunların hiçbiri Polium için doğrulanmadı, çünkü Polium şu anda tamamen kurgusal.

Logonun Game Cube için nasıl olduğuna, negatif alanı G ile P yerine nasıl yerleştirildiğine veya izleme dörtgeni aşağıdayken denetleyicinin nasıl bir Dollar Store Dual Sense olduğuna değinmedik bile.

Peki nasıl satın alırsınız? Çünkü Tanrı biliyor ki artık çaresizsin, değil mi? Pekala, olduğu gibi, “geçiş” için bir sürü kripto para harcamanız gerekiyor. Daha sonra, bir şey yapılmadığında onu bir konsolla değiştirmenize izin veren bir geçiş.

Ama bekleyin dahası var! Şirket bunu gerçekleştirme olanağına sahip olur olmaz bir Polium Pass satın alın ve ayrıca Playables PFP NFT’yi “ücretsiz” edin! Yani, bir “retro robot” için bir jpeg dosyası ve bu saçmalık hakkında pek çok şey gibi, Polium “bu yıl daha sonra daha fazla bilgi sağlayacak.” Şeyler için nasıl ödeme yapacaksın? Polium’un bu yıl hakkında daha fazla bilgi sağlayacağı bir belirteç olan ‘PLAY’ kullanarak.

Plasebo ürününün duyurusu Polium Underscore Underscore için bir sürprizmiş gibi, bu yıl içinde ne kadar çok bilginin mevcut olacağı olağanüstü.

Sitedeki her bölüm çok eğlenceli. Bir “yol haritası” gibi. Aman Tanrım, onu çok seviyorum.

Lafta "yol haritası" Polium için, "fikir" bana göre "serbest bırakmak".

ekran görüntüsü: Polium / Kotaku

mükemmel. Var Herşey Parasal.

Polium’un, insanların parasını almaya başladığı andan, devam etmeyeceğine dair nihai duyurusuna kadar, gelişiminin her adımında sizi elbette bilgilendireceğiz.

Bu şey ateşlenirse, kafamı ateşe veririm.

READ  Bandai Namco, Elden Ring performans sorunları için özür diler • Eurogamer.net