Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Artık Turks ve Caicos’taki Prens Tropik Ada Sarayı’nda kalabilirsiniz.

Prensin Tropikal Sarayında kalın

Charlotte, NC’li bir aile, bir tanesi Prens’in daha önce sahibi olduğu Turks ve Caicos’taki iki malikanesinde kalmayı teklif etti. Bir gecelik konaklama için fiyat? Sezona bağlı olarak 12.000 $ ile 36.000 $ arasında bir veya iki konak kiraladınız mı? Tom Barnes 2019 yılında, Turks ve Caicos Adaları’nın üçüncü büyük adası olan Providence’da prensin eski malikanesini 10,8 milyon dolara satın aldığında manşetlere çıktı. Zavallı büyüyen ergenliğinde Barnes, prense hayran olduğunu söyledi. Mor araba yolu, büyük yemek odası aynaları ve çeşitli anıtlar dahil, prensin konaktaki zamanını belirleyen özel özellikleri korudu. Barnes tenis kortlarını mora boyadı. Müşteriler genellikle eğlencedir. Ünlü şef Adrian Forde ve prens için yemek pişiren bir şef yemeğinizi hazırlıyor.

Charlotte Gözlemcisi

Yolcu Hatlarını Seçin

Dünyanın en büyük denizcilik şirketleri, Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren gemilerde korona virüs bulaşma riskini azaltmak için gönüllü olarak halk sağlığı önlemlerine uyduklarını söylüyor. Bir düzineden fazla markayı temsil eden Karnaval, Karayipler Kraliyeti ve Norveç, CDC’nin yeni gönüllü programına katılacaklarını söylediler. Norveç ve Karayipler de dahil olmak üzere bazı yolcu gemileri, aşılı yolcuların maske ihtiyacını hafifleteceklerini söyledi. Planın bir parçası olarak CDC, ABD sularında seyreden gemilerin bir listesini görüntülemeye ve gemide korona virüsü vakası bildirip bildirmediklerini belirtmeye devam edecek. Ajans, gemidekilerin belirli bir yüzdesinin aşılanmış olduğunu ve gemidekilerin çoğunun aşılarının güncel olduğunu gösterecek.

Washington Post

Favori sanat

Green Bay’de harika bir sanat galerisi açıyorsanız, Brett Favre ile bağlantılı bir etkinlik başlatmaktan daha iyi ne olabilir? Digi Clearing bu ay galerisini 23 tablo ile açtı. Favre’nin (o sırada) NFL tarafından kaydedilen 421 touchdown pasosunu anımsatan dizi, Robert Brooks 50, Edgar Bennett 100, Antonio Freeman 150 ve daha pek çoğu gibi her 50. geçişte favori alıcıların portrelerini içeriyor. Ressam James Hartell, Minnesota Üniversitesi mezunu Haryana Grande, Reggie White, Fleetwood Mac ve diğerlerine komisyon ödedi.

READ  Experience Turks and Caicos İlk Yönetim Kurulu Toplantısını Düzenledi, Turizmin Gelişimi İçin Yön Belirledi

Green Bay Basın-Gazete

Alamo’yu iyileştir

Bir zamanlar Teksas’taki en kötü turist tuzağı olarak bilinen Alamo, kutsal Lone Star tapınaklarına gelen ziyaretçileri karşılayan boşluğun çoğunu temizlemek üzere. Küçük bir Texans ve Tejanos grubunun 1836’da yıkılmış ünlü standının yeri, uzun zamandır mücevher mağazaları ve eğlence mekanlarıyla dolup taşıyor. Ancak Phillips Entertainment, devlet yetkililerinin eski şehri çevreleyen sokaklardan “saygı ve haysiyeti geri getirme” ve “21. yüzyılın dikkat dağıtıcı unsurlarını kaldırma” çabalarının bir parçası olarak hayalet Guinness Dünya Rekorları Kitabı müzesini ve mezarlık Ripley’nin hayalet macerasını kaldırmayı kabul etti. İspanyol işi. Rider 3D Macera Ride ve Arcade. Alamo Müzesi, Ekim ayı sonunda boşaltılacak binalara kurulacak.

Bloomberg Haberleri