Mart 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Moneta Holdings ve Stabila Blockchain Banks, Dirk Liraz (YTL) TRYM ve Vietnam Tong VNDM Sabit Para Birimleri oluşturmaya yardımcı oluyor

Stabila halka açık zincir

Yeni Türk Lirası (YTL) TRYM Durağan Para Birimi Stabila Blockchain

Yeni Türk Lirası (YTL) TRYM Durağan Para Birimi Stabila Blockchain

Vietnam dong VNDM standart para birimi Stabila Blockchain

Vietnam dong VNDM standart para birimi Stabila Blockchain

Moneta Holdings ve Stabila Blockchain, Mint Yeni Dirk Lirası (YTL) TRYM ve Vietnam Tong VNDM Staplecoins bankalarını işletmeye başladı.

Bilgi ve disiplin sayesinde hepimiz için finansal barışın mümkün olduğuna inanıyorum.

– Monetta Holdings CEO’su Daniel Varsari

İstanbul, Türkiye, 17 Şubat 2022 /EINPresswire.com/ – Monetta Holdings ve istikrar (Konsorsiyum), blok zincirindeki uyumlu değeri değiştirmeye yardımcı olan, finansal sistemdeki sürtünmeyi ortadan kaldıran ve fonları açan banka baskılı temel madeni paraların benimsenmesini ve hareketliliğini daha da artıran bir bankalar ağı oluşturmak amacıyla bugün başlatıldı. . Blockchain ve dijital işlemler, kullanıcıların daha büyük bir ağa sunabilecekleri fırsatlardır.

Yeni Türk Lirası (YTL) TLM Ve Vietnam Dongu VNDM Yalnızca Moneta Holdings tarafından basılmıştır ve 1:1 esasına göre restore edilmiştir. TRYM ve VNDM, banka dışı zımba paralarının tüketici koruma ve düzenleyici endişelerini ele alır ve blok zinciri üzerinde ticaret için daha güvenli bir seçenek sunar.

TRYM ve VNDM, ortak Stabila blok zincirinde çalışır. Genel blok zincirinde TRYM ve VNDM’nin kullanılabilirliği, eşler arası ve işletmeler arası para transferlerine ek olarak, bankaların ve müşterilerinin TRYM ve VNDM’yi kullanabileceği anlamına gelir. Sermaye çağrı fonu ve fatura ve tedarik zinciri fonu.

Moneta Holdings CEO’su Daniel Varsari, “TRYM ve VNDM, Tiffany işlemlerinin genişletilmesi için sonsuz olanaklar sunuyor” dedi. “Zincir içi işlemler için TRYM ve VNDM kullanmanın basitliği ve aciliyeti, bu sonbaharda Moneta Holdings, LSE’nin alternatif ticaret sistemlerinde uygulanan test ücretlerini ödemek için TRYM ve VNDM’yi kullandığında ortaya çıktı. Önümüzdeki ve önümüzdeki aylarda düzenli olarak.”

READ  Big Brothers Big Sisters of Center Wellington'u desteklemek için Turks & Caicos'ta lükste kalmak için şimdi teklif verin

Konsorsiyum, tarifeler ve diğer işlemler için blok zinciri uygulamalarına daha fazla erişim isteyen müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için kuruldu. Monetta’dan Anastasia Kovaleva, “Bu, blok zinciri boyunca fonları taşımak ve onu ölçeklenebilir, düzenleyici standartlara uymak ve büyük kurumsal yatırımcılardan perakende müşterilere kadar tüm kullanıcılar tarafından kabul edilebilir hale getirmek için kritik bir ihtiyacı karşılayacaktır.” Dedi. Holdings Asya Başkan Yardımcısı. “Monetta Holdings ve Staple tarafından oluşturulan ve yönetilen dijital para birimleri biçiminde, TRYM ve VNDM, kritik ve güvenli, dolandırıcılık karşıtı uyumluluk politikalarını karşılayan gerçek zamanlı ödeme sisteminin yaygın uygulamasını uygulayacak. Standartlar ve finansal istikrar.”

MF Bank’ın Dijital Baş Sorumlusu Igor Skordov, “Moneta Holdings ve Stabila, başta topluluk bankaları olmak üzere her büyüklükteki bankanın müşterilerimizin çoğunun beklediği dijital bankacılık çözümlerini sunmasına olanak sağlayacak” dedi. Bu, küçük ve orta ölçekli işletmeler için işlem maliyetlerini düşürürken, kredi ve hazine yönetimi çözümlerine ve entegre finansal bilgilere daha fazla erişim sağlamak için kapsamlı bir dijital finansal ortam yaratmaya odaklanmamızla paralellik gösteriyor” dedi.

“Stabila, gerçek zamanlı tarifeleri işletim modelimize entegre etmemize, çok seviyeli silme işlemlerini kolaylaştırmak ve çözümler için çözüm sağlamak için blok zinciri teknolojisinin faydalarından yararlanmamıza olanak tanıyor. Holdings’in CFO’su Igor Skordov Said Igor Skordov.

Monetta Holdings ve Staple Bank, sorumlu inovasyon ve gelişim için Blockchain’in çığır açan teknolojisini kullanmalarını sağlayacak temel görevler üzerinde çalışıyor.

Stabila, DAO yönetimini ve operasyonlarını yönetir. İlgilenen bankalar ziyaret edebilir https://stabilascan.org/ Stabila, TRYM ve VNDM ve gereksinimler hakkında daha fazla bilgi edinin. Staplecoin ihracına başvurmak için: Monetta Holdings’te bir hesap oluşturun ve istenen tutarı Stapleco gözetiminde yatırın. Staplecoin’ler önümüzdeki 24 saat içinde basılacak ve verilecektir. Daha fazla bilgi burada: https://stabilascan.org/api/static/banking-blueprint-for-crypto-world.pdf

READ  David M. Dirk Enerji Bakan Yardımcısı oldu

Monetta Holdings ve Stabila Hakkında

Moneta Holdings ve Stabila, üye tabanlı DAO’lardır. Bankaların TRYM ve VNDM’yi düzenleyici bir şekilde geliştirme çabalarını koordine etmek için çalışıyoruz; Bir bankacılık ağı oluşturmak ve tüketicilere daha iyi hizmet vermek için blok zinciri teknolojisinin tüm potansiyelini gerçekleştirmek için TRYM ve VNDM dinamiklerinin sağlanması. Monetta Holdings ve Stabila, blok zinciri ticareti yapmak isteyen tüketiciler için piyasayı daha güvenli, daha ucuz ve daha güvenilir hale getiriyor. Bankaların bu teknolojiyi kullanmasına ve sorumlu yenilikleri geliştirmesine olanak sağlayacak temeli oluşturmaya kararlıyız.

Beklenen bilgilerle ilgili uyarı ifadeleri:

Bu basın bültenindeki ifadelerden bazıları, 1995 tarihli Menkul Kıymetler Borsası Yasası’nın 21A Bölümü ve 1995 tarihli Özel Menkul Kıymetler Reform Yasası ile değiştirilen 1933 Menkul Kıymetler Borsası Yasası anlamında “ileriye dönük açıklamalar” olabilir. Değiştirildiği şekliyle, Moneta Holdings ve Stabila ve/veya belirtilen bankalar veya bunların ilgili holding şirketleri (her biri “belirli bir kuruluş”): Aşağıdakilerden herhangi birine bağlı olarak kazançlar, kazançlar, stratejik ilişkiler, satın almalar, vb.: TRYM ve VNDM para basma ve üyelik; Belirli şirketin, şirketin gerçekleştirebileceği eylemlerin gelecekteki maliyet ve faydalarına ilişkin tahminleri; Ve belirli bir organizasyonun finansal ve diğer stratejik hedeflerine veya beklenen sinerjilere ve operasyonel performansa veya sonuç olarak, beklenen zaman çerçevesi içinde veya perspektif raporu açısından tamamına ulaşma yeteneği. Bu perspektif ifadeler, sınırlama olmaksızın, hüküm ve koşulları, önerilen işlemin zaman sınırını ve sonucunu veya belirtilen şirket tarafından girişimin sonunu (her bir “işlem”) içerir. İleriye dönük ifadeler genellikle “umut”, “beklenti”, “beklenti”, “gözlem”, “değerlendirme”, “tahmin”, “plan”, “yapmalı” gibi terimlerle tanımlanır. Birçok varsayıma, riske ve belirsizliğe tabi olan kelimeler ve ifadeler zamanla değişecektir.

Daniel Varsari
Monetta Holding
+1 786-408-7985
Bize buradan e-posta gönderin
Sosyal medyada bizi ziyaret edin:
Facebook
heyecan
LinkedIn
Diğerleri

READ  Dirk Hospitality Ventures "The Hospitality Mentor" Podcast'inin Lansmanını Duyurdu | Haberler

Monetta Holdings ve Staples Grubu