Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ash By Elegance (diğer adıyla Dana Brooke) WWE NXT’ye dönüşüne tepki gösterdi

Ash By Elegance (diğer adıyla Dana Brooke) WWE NXT’ye dönüşüne tepki gösterdi

Orada bir TNA varlığı vardı savaş alanı Dün gece (9 Haziran) sürpriz olmadı. Nakavt Şampiyonu Jordynne Grace, NXT Kadınlar Şampiyonluğu için Roxanne Perez’e meydan okuyordu; duyduğumuza göre bu, TNA ile WWE’nin üçüncü/gelişimsel markası arasında daha büyük bir geçişin başlangıcı olabilir.

TNA temsilcisi Ash By Elegance’ın ortaya çıkışı bir sürprizdi ama geriye dönüp bakıldığında çok mantıklı geliyor. Ashe’in Dana Brooke olarak on yıl süren WWE koşusu, şirketin onu geçen yıl piyasaya sürmesiyle neredeyse kesin olarak sona erdi. Ancak bu gerçekleştiğinde NXT’ye dönmenin tam ortasındaydı ve Kehlani Jordan’la bir program üzerinde çalışıyordu.

Jordan, Battleground’da yeni kemer için merdiven maçını kazandıktan sonra ilk Kuzey Amerika Kadınlar Şampiyonu oldu. Ekrandaki eski akıl hocasının UFC Apex’te bulunmaktan ve bizzat şahit olmaktan mutluluk duyduğu bir şey vardı:

Perez’in Grace’i yenmesi sırasındaki dönüşüne gelince, Ashe’in WWE’deki geçmişinden, NXT spikeri Vic Joseph’in olası bir dil sürçmesi dışında hiç bahsedilmedi (“Bu Dana…” dedi ve ardından ona hızla TNA adıyla seslendi. ) Jordyn ikisini de yere sermeden önce Baxley’nin kaçmaya çalıştığı nakavt kemerinde Tatum Baxley ile güreşirken gösterildiğinde.

Ancak Joseph şaşıranlar arasında olsa da Ash By Elegance’ın dün gece yaşanana benzer bir anı asla göz ardı etmeyeceği anlaşılıyor.

Şimdi ne? Ash’in henüz bir Nakavt Unvanı maçı yok ancak Grace, TNA’de açık bir mücadeleye hazırlanıyor Tüm düşmanlara karşı Yayın etkinliği 14 Haziran Cuma günü gerçekleşti. Promosyon, By Elegance’ın NXT’ye geri dönüşünün yarattığı heyecandan bu hafta perşembe gecesi normal şovunda tanıtım yaparak yararlanmayı amaçlıyor…

Bu görünüm, Nakavt Şampiyonu ile olan hesaplaşmasının devamı mı olacak? Yoksa NXT’den Baxley mi?

Öğrenmek için 13 Haziran’da AXS’e katılın! Zaten TNA’in de yapmayı umduğu şey bu.

READ  Terry Sanderson kimdir? Utah doktoru Gwyneth Paltrow'a Park City'de 'vur ve kaç' kaykay çarpışması nedeniyle dava açtı